Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWarszawaBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy › Spotkanie z Arturem Andrusem
Biblioteka / Spotkanie / Spotkanie autorskie

Spotkanie z Arturem Andrusem

2016-12-02 09:47

12 grudnia 2016 roku o godzinie 17:30 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 73 odbędzie się spotkanie z Arturem Andrusem. 

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", Mistrz Mowy Polskiej...

 

Data wydarzenia: 2016-12-12

Komentarze
  • Z Arturem Andrusem na pewno warto się spotkać. Osobiście uwielbiam jego poczucie humoru, dystans do rzeczywistości i trafne obserwacje świata. Mimo, iż często występuje w radio lub telewizji, to zawsze ma coś nowego i oryginalnego do powiedzenia. I nie boi się kontrowersyjnych tematów.

    • Masz rację, nikt jak Artur Andrus nie potrafi skomentować otaczającej nas rzeczywistości.

  • Popularnosc jaka towarzyszy Arturowi Andrusowi z jednej strony moze dziwic.W koncu wydawac by sie moglo,ze taka tworczosc jaka on prezentuje za dobrze sie nie sprzedaje.Z drugiej strony jest calkiem spora grupa osob ceniacych dobry tekst i humor,ktory nie wali od razu mlotem po glowie,co jest domena wielu polskich kabaretow.

  • Artur Andrus ma świetne poczucie humoru i potrafi trafnie opisywać rzeczywistość, dlatego publiczność bardzo go ceni i chętnie przychodzi na jego koncerty. Ja trzy lata temu byłem na występach grup kabaretowych, gdzie występował artysta. Był to jeden z lepszych występów tego wieczoru.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Adres01-003 Warszawa, al. Solidarności 90
KontaktArchiwum wydarzeń»
SPEKTAKL: MADAME BUTTERFLY

NOWY SEZON W TEATRZE WIELKIM/OPERZE NARODOWEJ PRZEDSTAWIA SIĘ NIEZWYKLE INTERESUJĄCO. BĘDĄ ZACHWYCAJĄCE PREMIERY, BALETY, OPERY, WYDARZENIA SPECJALNE. DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO. CZY WYBRAŁEŚ JUŻ, NA CO SIĘ WYBIERZESZ? MAŁA PODPOWIEDŹ: 28 CZERWCA 2017 ROKU ODBĘDZIE SIĘ SPEKTAKL PT. MADAME BUTTERFLY… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Kina w Warszawie
Opera w Warszawie
Teatry w Warszawie