Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWrocławCentrum Kultury Wrocław - Zachód › La La LAND
Centrum Kultury / Film

La La LAND

2017-03-07 15:17

Romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood - Emmą Stone i Ryanem Goslingiem.

Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” tym razem przedstawia muzyczną opowieść w znacznie lżejszym tonie.

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli -  Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbusinessie.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? 

źródło : www.monolith.pl/filmy/2016/la-la-land/

Projekcja o godzinie 17.00 . Bilety po 12 zł ( z urbancard premium 20% zniżki

Data wydarzenia: 2017-03-26

Komentarze
  • Obecnie na każdym kroku widzę zapowiedzi filmu, który namieszał podczas tegorocznych Oscarów. Filmu jeszcze nie widziałam, ale z pewnością kiedyś obejrzę te produkcję. Wątpię jednak, żebym wybrała się na ten musical do kina. Poczekam aż wyjdzie na DVD.

  • Film absolutnie świetny. Pewnie, że jednym się spodoba, drugim nie, ale zdjęcia do filmu, kostiumy, a przede wszystkim muzykę chyba każdy doceni. Jak dla mnie fabuła jest okej, ale (przynajmniej dla mnie) pełni drugorzędną rolę. Wielbię Justina Hurwitza za warstwę muzyczną i Chazelle'a za spektakularne widowisko. Na pewno jeszcze się wybiorę do kina ;)

Centrum Kultury Wrocław - Zachód

Adres54-433 Wrocław, Chociebuska 4-6
KontaktEmail   biuro@ckwz.art.pl
Telefon   (0-71) 35 446 60
Strona www   www.ckwz.art.pl
Bieżące wydarzenia»
Archiwum wydarzeń»
Nature Morte Współcześni artyści ożywiają martwą naturę

Punktem wyjścia do powstania tej ekspozycji była książka Nature Morte autorstwa Michaela Petry, dyrektora londyńskiej MOCA (Muzeum Sztuki Współczesnej), który pokazuje w niej, jak złożonym zagadnieniem jest martwa natura i jej historia. Autor dzieli zagadnienie na pięć tematów, które kolejno… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Kina w Wrocławiu
Muzea w Wrocławiu
Opera w Wrocławiu
Teatry w Wrocławiu