zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plGaleriePlastyka › Wyniki konkursu fotograficznego

Galerie zdjęć / Plastyka

Wyniki konkursu fotograficznego

z okazji Dni Goethego w Bagieńcu
Miło nam zaprezentować zdjęcia, które wygrały konkurs fotograficzny z okazji tegorocznych Dni Goethego w Bagieńcu. Swoje zdjęcia na konkurs 32 osoby, w 3 kategoriach nadesłano łącznie 77 zdjęć z różnych stron Polski a nawet z Irlandii. A Oto wyniki:

Kategoria: ROMANTYCZNIE - PIOTR PETRYGA z Jedliny Zdrój

CIERPIENIE – ALEKSANDRA DURDYŃ z Wrocławia

BURZA I NAPÓR – MAŁGORZATA JASIŃSKA z Grudziądza

Dodatkowo wybraliśmy najlepszą fotografię, która podkreśla całą imprezę Dni Goethego, to praca Małgorzaty Jasińskiej – romantycznie.

Serdecznie gratulujemy!
CIERPIENIE – ALEKSANDRA DURDYŃ z Wrocławia ROMANTYCZNIE - PIOTR PETRYGA z Jedliny Zdrój najlepsza fotografia, która podkreśla całą imprezę Dni Goethego, to praca Małgorzaty Jasińskiej – romantycznie
BURZA I NAPÓR – MAŁGORZATA JASIŃSKA z Grudziądza
 
Komentarze
  • Jestem oczarowana tymi zdjęciami. Niestety nie mam ani talentu, ani dobrego aparatu. Chociaż kiedyś na kursie fotografii cyfrowej kilka moich zdjęć z pleneru mój "mistrz" ocenił niezwykle pochlebnie. Może "wszystko przede mną"?

  • Świetne zdjęcia. Widać, że twórcy mają oko i to coś. Lubię robić zdjęcia i nie ukrywam, że czerpię inspiracje z różnych źródeł, a część fotografii mnie zainspirowała.

  • Bardzo ciekawe, artystyczne zdjęcia. Lubię, kiedy fotografia wzbudza mój niepokój, intryguje. Takie właśnie uczucia towarzyszą mi kiedy patrzę na powyższe nagrodzone zdjęcia.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
Tagi