zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plTeatrAktualności › XII urodziny Mazowieckiego Teatru Muzycznego: koncertowo i z humorem

XII urodziny Mazowieckiego Teatru Muzycznego: koncertowo i z humorem

 fot. materiały prasowe

To już 12 lat od kiedy Mazowiecki Teatr Muzyczny serwuje swoim widzom muzyczne spektakle, koncerty oraz wydarzenia specjalne. Z okazji jubileuszu, 25 kwietnia odbędzie się specjalny urodzinowy koncert z udziałem m.in. Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana.

XII urodziny teatru połączą w sobie to, co najlepsze: czystą klasykę z uwielbianą rozrywką, czyli Majewski & Tylman „Koncertowo i z humorem na dwa fortepiany”. Czesławowi Majewskiemu i Januszowi Tylmanowi - dwóm wybitnym pianistom- towarzyszyć będą soliści: Joanna Stefańska-Matraszek (sopran) i Ireneusz Miczka (baryton).

Na scenie zostaną wykonane najbardziej znane kompozycje: Chopina, Ravela, Montiego, Gershwina czy Bernsteina oraz ponadczasowe utwory klasyczne pochodzące, m.in. z operetek („Księżniczka czardasza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”) oraz  znanych i lubianych musicali („Skrzypek na dachu”, „My fair lady” czy „Koty”). Oprócz dawki muzycznych klasyków, widzom zostanie zagwarantowana również przez wszystkich uwielbiana rozrywka.

Obchody zaplanowano na 25 kwietnia o godzinie 19:00 na Bielańskiej Scenie Kameralnej w Warszawie.

 


Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
  Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
  Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
  W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
  Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
  Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
  Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
  Tagi