zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Ze studia: 2% do Slipknot

Ze studia: 2% do Slipknot

Slipknot powraca po sześciu latach przerwy w okrojonym składzie, a Pink Floyd zapowiadają nowy album - pierwszy od dwudziestu lat i rozpoczęty...dwadzieścia lat temu.

.html
Slipknot w oryginalnym składzie/mat. pras.

Dwa procent - dokładnie tyle brakuje do ukończenia nowego albumu zespołu Slipknot, zdaniem jego frontmana, Coreya Taylora. Będzie to pierwszy materiał metalowców po tragicznej śmierci basisty, Paula Greya. Grupa powraca po sześciu latach od czasu "All Hope Is Gone", jednak również bez Joeya Jordisona, który w ubiegłym roku odszedł z kapeli, by skupić się na autorskich projektach. Warto nadmienić, że Jordison był nie tylko perkusistą Slipknot, ale jego ważnym filarem. Jak jego rezygnacja odbije się na najnowszym krążku? Trudno powiedzieć, jednak jeśli wierzyć zapewnieniom Taylora, nie ma żadnego powodu do niepokoju. Data premiery jest jeszcze nieznana, ale można przypuszczać, że zostanie wyznaczona na początek tegorocznej jesieni. "Jesteśmy naprawdę blisko. Jeszcze tylko miksowanie i możemy wydawać. W najbliższych miesiącach będziemy podsycać ciekawość ludzi, wypuszczając w różnych miejscach fragmenty płyty". - podkreśla wokalista. Intuicja podpowiada nam, że jest na co czekać.

 

 Slipknot - Psychosocial 
Official video

 

.html
Pink Floyd/mat. pras.

Czas na nowy album legendarnych Pink Floyd - pierwszy od dwóch dekad. Premiera "The Endless River" wstępnie zaplanowana jest na październik i zbiegnie się z dwudziestą rocznicą wydania "Division Bell" - warto zaznaczyć, że zapowiadany materiał powstał właśnie przy okazji komponowania zawartych na nim piosenek. Jak wspomina Durga McBroom-Hudson, wokalistka koncertująca z zespołem w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych: "Początkowo, "The Endless River" miała być całkowicie instrumentalną płytą, ale w grudniu ubiegłego roku dograłam wokale do kilku piosenek. David Gilmour dodał potem chórki i nagrał swój wokal jako prowadzący w co najmniej jednej piosence". Czekamy cierpliwie na dalsze informacje dotyczące albumy i trzymamy kciuki, by nazwisko Rogera Watersa pojawiło się we wkładce!

 

Pink Floyd - High Hopes
Official videoNapisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Bardzo dobry zespół. Co do tego nie ma wątpliwości.

  • Moze to i lepiej ,ze "nowy" krazek Pink Floyd bedzie zawieral utwory nagrane przed 20 laty? Przynajmniej powinny miec stylistyke,ktora odpowiada fanom tego zespolu.Zaskoczenia chyba nie bedzie?

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi