zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Zespół NaVi promuje najnowszą płytę 'Introspekcje' /konkurs/

Zespół NaVi promuje najnowszą płytę 'Introspekcje' /konkurs/

 fot. materiały prasowe

Po czterech latach od debiutanckiego albumu „Siedem żyć“ (2013) oraz po roku od drugiej płyty „Piorunochron“ (2016), zespół NaVi  kontynuuje nawigowanie po różnych stylach muzycznych.

Najbliższy koncert promować będzie ich najnowszą płytę „Introspekcje”, na której obok piosenek typowo pop-rockowych zespół wplata też tak różnorodne style jak dance i punk. 

Tytuł płyty nawiązuje do tekstów piosenek NaVi, które w większości opowiadają o poszukiwaniu bezpiecznego miejsca na świecie i podróżowania w głąb siebie, co jest też w pewnym sensie wyrażone samą nazwą zespołu.

Podczas koncertu  zespół wystąpi w składzie: Małgorzata Walenda, Paweł Poszytek, Łukasz Dudewicz, Przemek Kuczyński oraz Damian Ukeje.

Koncert odbędzie się 24 kwietnia o godz. 19.00 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

KONKURS

Mamy dla Was 8 podwójnych zaproszeń na koncert zespołu NaVi w dniu 24 kwietnia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS NAVI, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21.04 do godz. 9:00.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
  Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
  Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
  W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
  Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
  Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
  Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
  Tagi