zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › Złote Globy: Matt Damon, Sylvester Stallone i Nicole Kidman wręczą statuetki

Złote Globy: Matt Damon, Sylvester Stallone i Nicole Kidman wręczą statuetki

Matt Damon
fot. materiały pras.

Uroczysta gala rozdania Złotych Globów zbliża się wielkimi krokami. Znamy już pełną listę nazwisk gwiazd, które wręczą to prestiżowe wyróżnienie.

Złote Globy to obok Oscarów jedna z najważniejszych nagród filmowych. Mówi się, że ten, kto zdobył tę statuetkę, ma później poważne szanse, by zatriumfować również na gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Oprócz kategorii filmowych, wyróżniają także produkcje telewizyjne.

74. gala wręczenia Złotych Globów odbędzie się za niecały tydzień. Jej gospodarzem będzie Jimmy Fallon. Znamy już także listę gwiazd, które wręczą filmowe statuetki. Na scenie pojawią się Matt Damon, Sylvester Stallone, Drew Barrymore, Steve Carell, Priyanka Chopra, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Brie Larson, Viola Davis, Laura Dern, Goldie Hawn, Anna Kendrick, Diego Luna, Sienna Miller, Mandy Moore, Jeffrey Dean Morgan, Timothy Olyphant, Chris Pine, Eddie Redmayne, Zoe Saldana, Amy Schumer, Sylvester Stallone, Justin Theroux, Milo Ventimiglia oraz Sofia Vergara.

Najwięcej nominacji do tegorocznych Złotych Globów otrzymał musical "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone oraz "Moonlight". Wśród seriali bryluje "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona".

Gala wręczenia Złotych Globów odbędzie się 8 stycznia.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Bardziej interesuje mnie kto otrzyma statuetki, niż kto je wręczy, ale artykuł uważam za ciekawostkę.

  • Mnie także bardziej interesuje, kto i za co zostanie nagrodzony, niż to, kto będzie wręczał statuetki. Ale też faktycznie lista gwiazd kina i filmu jest długa i imponująca.

  • Dużo świetnych aktorów będzie wręczało nagrody, jednak ważniejsze jest to jakie filmy i aktorzy zostaną nagrodzeni, wszak będzie to dla nagrodzonych dobry prognostyk przed zbliżającymi się Oscarami.

  • W pierwszej chwili pomyslalam,ze mamy do czynienia z wynikami tegorocznej ceromenn i bylam zaskoczona.Skoro nie ma sie szans na otrzymanie tej filmowej nagrody,to zawsze mozna ja przez chwile potrzymac w dloniach podczas wreczania ich laureatom. ;)

  • Mnie bardziej interesuje kto zdobędzie w tym roku Oskara ale Pana Sylvestera Stallone bardzo lubię jeden z moich ulubionych aktorów.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi