Beata Kozidrak bez ciśnień interpretuje Zipere

piosenkarka

„Gdyby dało się ciśnienie zmierzyć, naukowcy mogliby w to nie uwierzyć”. Niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, na której piosenkach wychowywały się miliony, stawia kolejny krok w świecie hip-hopu! Beata Kozidrak angażuje się w projekt Lech Music: Festiwale Inaczej tworzony przez Lech Music i Albo Inaczej, poddając własnej interpretacji kultowy kawałek Zipery „Bez ciśnień”.

Po rapowaniu w #hot16challenge2, Beata Kozidrak po raz kolejny nie stroni od polskiego hip-hopu i udowadnia, że może czerpać z każdej stylistyki, nawet tej pozornie jej obcej. Jedna z najpopularniejszych wokalistek, znana ze swoich popowych piosenek i rockowych ballad, to ostatnia artystka, która zaangażowała się w projekt Lech Music oraz Albo Inaczej. Już dziś można usłyszeć jej interpretację „Bez Ciśnień” Zipery, która w wielkim stylu zamyka płytę winylową Albo Inaczej – Lech Music: Festiwale Inaczej. Kultowy utwór, który wśród fanów polskiego hip-hopu uznawany jest za letni klasyk, nabiera jeszcze bardziej wymownego znaczenia w wykonaniu Beaty Kozidrak. Utwór w odświeżonej wersji to opowieść o tym, aby ze spokojem ducha kroczyć własną ścieżką, nawet kiedy goni nas życie. Warto jest poświęcić chwilę, aby „poczuć blues, dać na luz”, bo tylko wtedy kiedy zaczniemy żyć spontanicznie i bez pośpiechu, będziemy w stu procentach szczęśliwi. Singiel jest już dostępny na kanale Alkopoligamii, Spotify Albo Inaczej oraz na stronie www.lech.pl/festiwaleinaczej.

Do popowej aranżacji Zipery, powstał również klimatyczny teledysk, nawiązujący do największego festiwalu rapowego w Polsce. Mowa o Polish Hip-Hop Festival, który nadwiślańską plażę w Płocku wypełnia dźwiękami hip-hopu. To właśnie w tym miejscu zbierają się co roku festiwalowicze, którzy pragną usłyszeć najlepszą muzykę tworzoną przez cenionych raperów, jak i młodych artystów, którzy dopiero dają się poznać szerszej publiczności. W premierowym klipie niepowtarzalna, sceniczna charyzma Beaty Kozidrak spotyka się z tą współczesną, przepełnioną hip-hopową formą, gwarantując mocne muzyczne przeżycia, zabierając nas w wideoklipie również na płocką plażę, na której odbywa się wspomniany wcześniej Polish Hip-Hop Festival. Teledysk do utworu można obejrzeć w całości na YouTube Alkopoligamii i na www.lech.pl/festiwaleinaczej.

Singiel Zipery zaśpiewany przez Beatę Kozidrak nie jest jednak ostatnią niespodzianką w ramach projektu!

Już 27 sierpnia w samym centrum Warszawy odbędzie się zamknięty koncert, w którym wezmą udział wszyscy artyści Lech Music: Festiwale Inaczej – Natalia Przybysz, Ten Typ Mes, Łąki Łan, Otsochodzi, Kwiat Jabłoni, Eldo, Kamp!, Molesta Ewenement, Beata Kozidrak, Zipera. W jaki sposób można w nim uczestniczyć? Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez markę Lech Premium na wydarzeniu na Facebooku lub zawalczyć o bilet słuchając audycji prowadzonych m.in. na antenie newonce.radio. Ci, którym nie dopisze szczęście, nie muszą się martwić! Koncert będzie transmitowany na żywo na Facebooku, aby wszystkie osoby spragnione letnich koncertów, również i w tym roku mogły doświadczyć festiwalowego szaleństwa, nawet na odległość!

Dodaj komentarz