„Komediowe wieczory” w Warner TV

filmowe wieczory

Komedie z pierwszej dekady nowego milenium mają wyjątkowy urok. Absurdalne gagi osadzone w realiach codziennych sytuacji sprawiają, że widzowie chętnie powracają do filmów z tamtego okresu. W styczniu Warner TV zaprasza na „Komediowe wieczory”: w cyklu znajdzie się wiele tytułów z lat dwutysięcznych i nie tylko. Emisja od piątku 7 stycznia.

Trudno o bardziej ikoniczną młodą gwiazdę komedii początku XXI wieku niż Lindsay Lohan – aktorka szybko stała się znana z ról młodych dziewczyn, które przechodzą przez życiowe turbulencje. W Warner TV pojawi się w filmie „Całe szczęście”. Na ekranie wtórował jej będzie Chris Pine. Wcielą się w postaci, które są swoim całkowitym przeciwieństwem. Ona ma szczęście do wszystkiego: z nieba spadają jej wymarzone ubrania, każdy chce zrobić dla niej coś miłego. On jest całkowitym pechowcem, a wszystko, czego się dotknie, rozpada się na kawałki. Jeden pocałunek na przypadkowej imprezie sprawi, że zamieniają się sytuacją życiową. Choć ona chce zrobić wszystko, by odzyskać dobrą passę, on nie jest skory do oddania niespodziewanego prezentu, jaki otrzymał od losu.

W „Komediowych wieczorach” wyemitowane zostaną także filmy z komikiem Martinem Lawrencem

W „Agencie XXL” jest on pracownikiem służb specjalnych, który chce schwytać sprawcę. Aby to zrobić, musi zbliżyć się do jego partnerki. Jest na to tylko jeden sposób: przebrać się za matkę przestępcy i poznać wszystkie niezbędne informacje o poszukiwanym. Zaczyna funkcjonować pod przykrywką, w kostiumie starszej kobiety.

W „Czarnym rycerzu” Martin Lawrence wciela się w pracownika historycznego parku rozrywki, który ma beztroskie podejście do życia. Pewnego dnia uderza się w głowę podczas pracy i mdleje – kiedy odzyskuje przytomność, budzi się… w średniowieczu. Jego beztroskie i luzackie podejście do życia sprawia, że szokuje niejednego średniowiecznego mieszkańca miasta.

Warner TV zaprasza także na seanse słodko-gorzkich komediodramatów. Film „Miłość i inne używki” opowiada o parze, która rozpoczyna szczęśliwy związek, choć ona (Anne Hathaway) woli zgłębiać swoją duchowość, a on (Jake Gyllenhaal) jest materialistą i sprzedawcą leków. Kiedy zaczyna zakochiwać się w bohaterce, okazuje się, że Maggie zmaga się z chorobą Parkinsona. Wspólnie odkrywają, czy w tak skrajnej sytuacji poradzą sobie z kontynuowaniem związku.

Stacja zaprasza też na emisję filmu „Król komedii” w reżyserii Martina Scorsese, z Robertem De Niro i Jerrym Lewisem w rolach głównych. Opowiada historię niespełnionego komika, który podąża za swoim idolem i liczy na to, że zdobędzie sławę i uznanie. Z upływem czasu ich relacja staje się coraz bardziej napięta, a intencje niespełnionego błazna są dalekie od koleżeńskich.

W każdy piątek stycznia Warner TV zaprasza na dwie kolejne produkcje z cyklu „Komediowe wieczory”.

Plan emisji:

07.01, godz. 20:10 – „Miłość i inne używki”

07.01, godz. 22:15 – „Empire Records”

14.01, godz. 20:15 – „Zakręcony”

14.01, godz. 22:05 – „Król komedii”

21.01, godz. 20:15 – „Agent XXL”

21.01, godz. 22:10 – „Czarny rycerz”

28.01, godz. 20:15 – „Całe szczęście”

28.01, godz. 22:15 – „Zgadnij kto”

Dodaj komentarz