Na deskach teatru CH Rondo

teatr

Jak ciekawie spędzić sobotę z dzieckiem? Zabierz je do teatru! CH Rondo przygotowało cykl „Teatrzyki Na Okrągło”, w ramach którego co miesiąc organizuje bezpłatne spektakle teatralne dla najmłodszej publiczności. To nie tylko doskonała rozrywka dla całych rodzin, ale też idealna okazja, by wprowadzić dziecko w świat kultury i sztuki.   

Najbliższe przedstawienie w CH Rondo odbędzie się już w tę sobotę, 25 września. Tym razem aktorzy z Teatru Magmowcy, zagrają pełen humoru spektakl pt. „Jesienna przygoda w kuchni”, opowiadający o przygodach wesołego garnka. Widowisko będzie można obejrzeć o godzinach 11:00, 13:00 i 15:00 na scenie ustawionej pomiędzy perfumerią Sephora, a Kwiaciarnią Olivia. Dopełnieniem spektaklu będą warsztaty kulinarne dla najmłodszych, które poprowadzi Fundacja Działań Twórczych – „Pola Inspiracji”.

Udział w przedstawieniach i warsztatach jest bezpłatny

„Wygodna lokalizacja CH Rondo sprawia, że jest to komfortowe miejsce zakupów dla wielu osób przejeżdżających obok centrum w drodze do pracy. Przede wszystkim jednak, Rondo to miejsce codziennych zakupów dla naszych sąsiadów i okolicznych mieszkańców. Chcemy, aby Rondo było dla nich także miejscem, w którym mogą miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego latem tego roku rozpoczęliśmy cykliczne wydarzenie skierowane do najmłodszych, pod nazwą „Teatrzyki Na Okrągło”. Przed nami już trzecia edycja tego wydarzenia. Widzimy, że spektakle teatralne realizowane przez lokalny Teatr Magmowcy cieszą zarówno najmłodszych widzów, jak i ich opiekunów. Mamy nadzieję, że oferowana forma rozrywki spotka się z zainteresowaniem dzieci i rodziców z całej Bydgoszczy i wszystkim dostarczy samych pozytywnych emocji.” – mówi Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Handlowego Rondo.

Teatrzyki Na Okrągło odbywają się cyklicznie – raz w miesiącu w CH Rondo. Uczestnicy teatrzyków otrzymają specjalny dzienniczek na Stemple Udziału. Zebranie 4 stempli gwarantuje nagrodę – do odbioru w grudniu 2021 r.

Dodaj komentarz