Sobota z teatrem w CH Rondo

teatr

Jak spędzić z dzieckiem jesienny dzień? Zabierz je do teatru! Już w sobotę, 20 listopada w CH Rondo odbędzie się kolejny bezpłatny spektakl dla najmłodszych z cyklu „Teatrzyki Na Okrągło”. Mali widzowie będą mogli też wziąć udział w kreatywnych warsztatach oraz skosztować pysznej waty cukrowej.

Przed nami kolejne spotkanie z teatrem w CH Rondo!

Tym razem aktorzy z teatru Magmowcy zagrają spektakl pt. „Czy zabawki potrafią sprzątać?”, podczas którego najmłodsi przekonają się, że porządki wcale nie są trudne. Widowisko będzie można obejrzeć o godzinach 11:00, 13:00 i 15:00 na parterze centrum w pobliżu sklepów Pepco, Go Sport i CCC. Z kolei w przerwach pomiędzy spektaklami na wszystkich klientów będą czekać warsztaty tworzenia zabawek z balonów pod okiem profesjonalnego baloniarza. Nie zabraknie też słodkich przekąsek! Wszystkie osoby, które zrobią zakupy w sklepach CH Rondo za minimum 30 zł otrzymają w prezencie pyszną watę cukrową w kolorach tęczy.

„Widzimy, że cykl spotkań „Teatrzyki Na Okrągło”, który rozpoczęliśmy w sierpniu, spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Podczas każdego kolejnego spektaklu gościmy coraz więcej małych widzów. Cieszymy się, że przedstawienia dostarczają najmłodszym tyle radości, a przy okazji pozwalają rodzicom spędzić wartościowy czas z dziećmi i zrobić codzienne zakupy. Z przyjemnością będziemy kontynuować przygodę z teatrzykami. W przyszłym roku planujemy rozszerzyć repertuar oraz przygotować nowe atrakcje dla dzieci” – mówi Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Handlowego Rondo.

Listopadowe teatrzyki są przedostatnimi spektaklami zaplanowanymi na bieżący rok. Po każdym spektaklu widzowie otrzymują stempelki do specjalnych dzienniczków, rozdanych dzieciom we wrześniu. Za zebranie czterech stempli dzieci będą mogły odebrać nagrody, które zostaną im przyznane w grudniu. A już od stycznia ruszy kolejny cykl teatrzyków w nowej odsłonie – szczegóły wkrótce na stronie internetowej i Facebooku CH Rondo.

Dodaj komentarz