Świnka Peppa na żywo – spektakle dla najmłodszych

Świnka Peppa na żywo - spektakle dla najmłodszych

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy. Już 19 lutego bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody na teatralnej scenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, a następnie w Bielsku-Białej, Markach i Gdańsku. Przedstawienie “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

Urodziny na scenie

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej – Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.

Zobacz także: mamablog.pl

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

W kolejnych tygodniach Świnka Peppa odwiedzi inne polskie miasta: Bielsko-Białą (19.03.), Marki (27.03.) i Gdańsk (2.04.).

Bilety dostępne są na eBilet.pl oraz na stronie www.swinkapeppanazywo.pl

Dodaj komentarz