W kwietniu premiery nowych seriali w ROMANCE TV

seriale

W kwietniu na antenie Romance TV widzowie zobaczą nowe premierowe odcinki i sezony popularnych seriali romantycznych, komediowych i kryminalnych. Stacja zaprasza na kontynuację zabawnego serialu „Śledztwo prowadzi Watzmann”, nowe odcinki kultowych „Wydział zabójstw Stambuł” i „Statek marzeń”, a także nową propozycję telewizyjną: prawniczy serial „Joachim Vernau” na bazie powieści autorki bestsellerów Elisabeth Herrmann o szarmanckim adwokacie, który nie boi się żadnej pozornie beznadziejnej sprawy.

Już od środy 6 kwietnia widzowie będą mogli śledzić drugi sezon serialu kryminalnego „Śledztwo prowadzi Watzmann” i nowe przygody przedziwnej pary detektywów, Jerry’ego Paulsena i Benedikta Beissla. Akcja dzieje się w malowniczych i idyllicznych okolicach Alp, co sprawia, że wieczór w towarzystwie tych bohaterów jest prawdziwą rozrywką i relaksem.

W każdą środę będą emitowane dwa odcinki, o godz. 20.00 i 21.00

W sobotę 9 kwietnia o godz. 20.00 Romance TV pokaże nowy, premierowy odcinek popularnej kryminalnej serii „Wydział zabójstw Stambuł”. Przystojny i niestraszony komisarz Özakin rusza na nieoficjalną, zagraniczną akcję, by pomóc swojej byłej żonie w odnalezieniu jej zaginionego partnera i jego porwanej córki.

Z kolei w piątek 15 kwietnia o godz. 20.00 widzowie będą mieli okazję obejrzeć nowy premierowy odcinek uwielbianego i bijącego rekordy popularności serialu romantycznego „Statek marzeń”. To wyjątkowa produkcja, która zabiera widzów do najdalszych i najpiękniejszych zakątków świata. Czy Andrea i Oliver będą potrafili wybaczyć sobie zdradę i przeżyć drugą miłość podczas podróży do Sztokholmu?

A już od soboty 16 kwietnia stacja Romance TV zaprasza na nowy serial prawniczy „Joachim Vernau“. Jego akcja opiera się na powieściach autorki bestsellerów Elisabeth Herrmann i opowiada o ciętym i szarmanckim berlińskim adwokacie, który rozwiąże każdą sprawę kryminalną. Moc emocji gwarantowana!

Dodaj komentarz