Spotify prezentuje playlistę Hity Lata 2020

muzyka

To lato będzie inne niż zwykle, ale jedno jest pewne: muzyka nadal będzie nam towarzyszyć w te nierzadko upalne dni! Sprawdź już teraz, przygotowane przez Spotify zestawienie utworów, które mają szansę stać się przebojami tegorocznych wakacji!

Na liście utworów, które mają potencjał, by znaleźć się na naszych letnich playlistach znajdują się zarówno polskie jak i zagraniczne piosenki. Aktualnie, największe szanse na miano hitu lata posiadają takie utwory „BUBBLETEA” autorstwa Quebonafide i Darii Zawiałow, „Melodia” Sanah czy „Kings & Queens” Avy Max, które już teraz cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy i zajmują topowe miejsce w zestawieniu Top Hits Polska.

Na liście odtwarzania znalazły się również viralowe hity ostatnich tygodni – Jawsh 685 i Jason Derulo z utworem „Savage Love (Laxed – Siren Beat)” oraz „ily (i love you baby)” Surf Mesa i Emilee.

Czołówka listy Spotify Wrapped – podsumowania roku 2019 – wyraźnie pokazała, że Polacy chętnie słuchają rodzimych raperów. Nie dziwi więc, że na playliście hitów lata 2020 znaleźli się także Quebonafide, SB Maffija, White 2115, Żabson, Beteo, BENITO TUZZA, Sobel czy CatchUp.

Poniżej pełna lista utworów, których już teraz możesz słuchać na playliście Hity Lata 2020

 1. Quebonafide, Daria Zawiałow – BUBBLETEA
 2. Sanah – Melodia
 3. Ava Max – Kings & Queens
 4. Jawsh 685, Jason Derulo – Savage Love (Laxed – Siren Beat)
 5. SB Maffija – A nie pamiętasz jak?
 6. Surf Mesa, Emilee – ily (i love you baby)
 7. Viki Gabor – Getaway
 8. Dua Lipa – Break Your Heart
 9. White 2115 – Morgan
 10. Harry Styles – Watermelon Sugar
 11. The Weeknd – In Your Eyes
 12. Żabson, Beteo, BENITO TUZZA – HOOD ANGEL
 13. Lady Gaga, Ariana Grande – Rain On Me
 14. Black Eyed Peas, Ozuna – MAMACITA
 15. Sobel – Impreza
 16. VIZE, Tom Gregory – Never Let Me Down
 17. Natalia Szroeder – Pestki
 18. SAINt JHN, Imanbek – Roses (Imanbek Remix)
 19. CatchUp – Danse Macabre
 20. Tiesto – BLUE

Muzyczne wspomnienia wakacji

Spotify prezentuje Letnie muzyczne wspomnienia – dedykowaną playlistę z utworami, których słuchaliśmy w trakcie minionych wakacji. Funkcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników platformy, którzy korzystali ze Spotify w 2019 lub wcześniej.

Dodaj komentarz