zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plPlastykaWystawy › Brad Pitt zostanie rzeźbiarzem?

Brad Pitt zostanie rzeźbiarzem?

Brad Pitt w 2014 roku/Wikipedia

... na to wskazują ostanie wizyty aktora w pracowni artysty Thomasa Houseago. Czy Brad Pitt chce zmienić profesję czy tylko leczy rany po związku z Angeliną Jolie?

Tabloidy koncentrują się na tym, co miał i nie miał powiedzieć, jak wygląda, ile schudł, czy odwiedza swoje dzieci, wreszcie co na to Angelina Jolie? Tymczasem poważne zmiany w przypadku Brada Pitta dotyczą nie tylko sfery osobistej, ale i twórczej. Kto wie, czy wzięty aktor nie szykuje artystycznej wolty. Związanej z projektu, który raczej ma mało wspólnego z kinem.

Na maj zaplanowano premierę najnowszego filmu z aktorem - wyprodukowanego dla platformy Netflix wojennego dramatu "War Machine". Pitt obecnie jest jednak pochłonięty inną dziedziną twórczości. Jak donosi Daily Mail, aktor jest częstym gościem w rzeźbiarskiej pracowni Thomasa Houseago. 

Jedna z monumentalnych rzeźb Houseago stworzona na Yorkshire Festival/fanpage festiwalu - Facebook

Houseago to znany brytyjski twórca sztuki współczesnej. Zasłynął projektami monumentalnych rzeźb z unikalnych materiałów. Media opisują go także jako przyjaciela Pitta. Nic dziwnego, iż właśnie w amerykańskiej pracowni Houseago, w Los Angeles, aktor postanowił leczyć rany po dramatycznym rozstaniu z Jolie. A że leczy intensywnie, mają ponoć przekonywać słyszane przez ściany pracowni długie playlisty "smutnych piosenek", rzekomo odtwarzane podczas wizyt.

Wizyty te nie mają zarazem tylko "terapeutycznego" charakteru. Pitt  ma spędzać w pracowni do 15 godzin dziennie. Od wczesnego ranka do późnego wieczora. Wiele wskazuje na to, iż pod opieką Houseago szykuje własne rzeźbiarskie arcydzieło. Powitjacie następcę Rodina?

 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Przynajmniej Brad Pitt po rozstaniu z Jolie zajmuje się czymś twórczym - i o tym warto pisać. Jak dla mnie oczywiście. Nie o jego przechadzkach ze sławnymi koleżankami (choćby z Julią Roberts), czy zajmując się jego wagą, albo wymyślając plotki o jego romansach (z dramatyczną muzyką w tle koniecznie!) :D.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi