zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plLiteraturaNowości wydawnicze › Brudna książeczka dla małych i dużych

Brudna książeczka dla małych i dużych

Częste mycie skraca życie. To prawda, ale w przypadku dzieci nieczęste równa się sporadyczne. Jak uczyć higieny osobistej od najmłodszych lat? Zafrasowanym rodzicom postanowili pomóc Olga Woźniak i Patryk Mogilnicki. Ich książeczka "Brud" to edukacyjna perełka, która da sporo radochy również dorosłym czytelnikom.

.html
 

Tak jak inne pozycje wydawnictwa Hokus Pokus, "Brud" jest oryginalnym edytorsko i graficznie przedsięwzięciem. Za barwne ilustracje i atrakcyjną typografię odpowiada Mogilnicki. Do Woźniak, dziennikarki popularnonaukowej, należy natomiast sfera merytoryczna. Dowcipna i bezcenna poznawczo.

Książeczka odpowiada na wiele oczywistych pytań, na które w rzeczywistości trudno znaleźć doraźną odpowiedź. Czy szare kłaczki kurzu pod łóżkiem naprawdę są szare? Czy na lewej ręce jest tyle samo bakterii, ile na prawej? A czy grzyby mieszkające na naszych stopach wyglądają jak grzyby? I jak szybko brud przykleja się do jedzenia, które upadło na podłogę? - wylicza wydawca. Można być pewnym, iż po lekturze publikacji częste mycie nie będzie już tylko przykrym obowiązkiem.

 

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Mozna powiedziec,ze gdzie rodzic nie moze tam ksiazeczke posle! :) Jednak mowiac powaznie,kazda forma edukowania naszych milusinskich poprzez zabawe zasluguje na slowa uznania. W ten sposob dziecko latwiej przyswaja sobie wiadomosci.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi