zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › ENEMEF: Noc Grozy - Antywalentynki w Multikinie /konkurs/

ENEMEF: Noc Grozy - Antywalentynki w Multikinie /konkurs/

Antywalentynki
 

ENEMEF: Antywalentynkowa Noc Grozy to nowa świecka tradycja, która powstała z myślą o tych, którzy pragną uciec od przesłodzonej formy Walentynek.

W pierwszy piątek po Walentynkach masz okazję odciąć się od różu, pluszu i serduszek. Na wielkim ekranie obejrzysz najlepsze i najbardziej mroczne filmy grozy, które weszły kin przez kilka ostatnich tygodni! Strach i przerażenie zamiast kolejnej historii o wielkiej miłości z happy endem - ten maraton jest dla wszystkich, którzy kochają się... bać! :)

W repertuarze znalazły się:

- mroczny thriller LEKARSTWO NA ŻYCIE - premierowo!

- niepokojąca i wstrząsająca AUTOPSJA JANE DOE,

- fundujący ostrą jazdę bez trzymanki ZOMBIE EXPRESS,

- przerażający i zaskakujący LAMENT.

ENEMEF: Noc Grozy - Antywalentynki odbędzie się 17 lutego 2017 (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina: Rzeszów, Wrocław Arkady, Poznań Malta, Szczecin. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS ANTYWALENTYNKI i nazwę preferowanego kina, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16.02 do godz. 10:00.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Kiedyś lubiłam chodzić na maratony filmowe, jednak już nie daję rady wysiedzieć całej nocy w kinie. Znam jednak wiele osób, które są wiernymi fanami tej imprezy.

  • Bilety na ENEMEF: Noc Grozy - Antywalentynki już mam, więc teraz szykuję się na dobrą zabawę w kinie razem ze znajomymi, którzy podzielają moje zainteresowania filmowe.

  • Bilety na Noc Grozy niestety nie w moim mieście, ale to coś dla mnie. Z wymienionych powyżej tytułów oglądałam jedynie AUTOPSJA JANE DOE i niby ok, ale za mało było historii o tym ciele, mogli jakoś retrospekcje zrobić. A tak to kolejny film, że jakaś siła jest zabija niewinne osoby i już koniec.

  • Festiwale EMENEFu serdecznie polecam, ponieważ można w stosunkowo niewielkiej cenie mimo, że akurat maratony horrorów niekoniecznie są udane. Ostatnim razem, gdy byliśmy z mężem na nocy horrorów z premierą "blair witch project 2 " średnia wieku wynosiła +/- 16 lat. ;)

  • Zaproponowane tytuly nie spowoduja,ze zdecyduje sie zarwac noc i wybrac sie na ten maraton.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Klasyka Żywa: 'Ślub' Anny Augustynowicz najlepszą polską inscenizacją klasyki Teatr / Aktualności
Aż 7 wyróżnień dla wspólnej produkcji teatrów ze Szczecina i Opola. Inscenizacja Gombrowicza rozbiła bank nagród 2. edycji prestiżowego...
Adrian Bednarek: Zbrodnia w popkulturze od zawsze ma się dobrze /wywiad/
O tym dlaczego młodzi bogaci zabójcy mają większe możliwości w prowadzeniu swojej zbrodniczej działalności, co kryje się w zakamarkach naszych...
III Konwencja Muzyki Polskiej: zgłoszenia do 7 maja
W dniach 15-17 maja w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbędzie się III Konwencja Muzyki Polskiej. Będzie to ogólnopolskie spotkanie...
'Gra szkalnych paciorków' w Małopolskim Ogrodzie Sztuki: Oblężona twierdza intelektu /recenzja spektaklu/ 'Deadpool 2': znamy datę premiery filmu w 2018 roku!
Tagi