zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Film

Film

Alicja Bachleda-Curuś zauważona w USA
Alicja Bachleda-Curuś zauważona w USA 2007-05-09 ISZ, (Gazeta Wyborcza)
W specjalnym dodatku do "New York Timesa" Alicję Bachledę-Curuś uznano za jeden z ciekawszych debiutów kinowych. Wszystko za sprawą filmu "Trade" w reż. Marco Kreuzpaintnera.
Czy będą dalsze odcinki Dylematu 5?
Czy będą dalsze odcinki Dylematu 5? 2007-05-09 Iwona Szajner
W minionym tygodniu TVP pokazała pilotażowe odcinki polskiego serialu "Dyleamtu 5" w reż. Grzegorza Warchoła. Luźne i niedopracowane sceny, kiepskie dialogi, tani sposób realizacji. Nijakie takie…
Doc Review - światowy dokument w Warszawie
Doc Review - światowy dokument w Warszawie 2007-05-08 Iwona Szajner
Aż 52 filmy dokumentalne z całego świata będzie można obejrzeć w warszawskiej Kinotece. 11 maja rozpoczyna się tam 4. Festiwal Światowego Filmu Dokumentalnego Planete Doc Review 2007.
300 faworytem MTV Movie Awards
300 faworytem MTV Movie Awards 2007-05-06 mra
MTV ogłosiło nominacje do swoich nagród filmowych. Największe szasne na statuetkę mają kinowe przeboje: "300", "Piraci z Karaibów" i "Borat".
Kto zabił Laurę Palmer? Wraca Twin Peaks
Kto zabił Laurę Palmer? Wraca Twin Peaks 2007-05-05 Magdalena Talik
Fani "Twin Peaks" czekali na ten moment wiele lat. Telewizyjna "Dwójka" zdecydowała się wznowić emisję najsłynniejszego serialu lat 90.
Andrzej Wajda w Cannes
Andrzej Wajda w Cannes 2007-05-04 msz
Polski reżyser będzie gościeem specjalnym tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes. Wspólnie z Martinem Scorsese oraz Jane Fondą ma zamiar promować restaurowanie i ochronę starych filmów.
Borat zagra Mercury’ego
Borat zagra Mercury’ego 2007-05-04 msz
Nie wiadomo, co na to fani wielkiego Freddiego. Ci z Kazachstanu mogą mieć coś przeciwko, ale Pamela Anderson na pewno go wesprze.
Loren na urodzinach Cinecitty
Loren na urodzinach Cinecitty 2007-05-03 msz, (PAP)
To tu powstały takie hity, jak "Pasja" Gibsona, "Gangi Nowego Jorku" Scorsese czy arcydzieła Felliniego. W piątek swoje 70. urodziny świętować będzie słynne rzymskie miasteczko filmowe - Cinecitta.
Spider-Man 3, 4, 5, 6, 7...
Spider-Man 3, 4, 5, 6, 7... 2007-05-03 Michał Raińczuk
Na ekrany polskich kin wchodzi trzecia część "Spider-Mana". Popularny "Człowiek-pająk" pewnie znowu nabije producentom kasę, ale czy to znaczy, że adaptacje komiksowe mają się dobrze?
Wajda chroni stare filmy
Wajda chroni stare filmy 2007-05-02 (PAP)
Andrzej Wajda, gość specjalny tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes, będzie przekonywał o konieczności ochrony i restaurowania starych filmów.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
Wielki powrót Kubusia Puchatka ... już dziś!
Wielki powrót Kubusia Puchatka ... już dziś!
2017-03-29

29 marca ma premierę kontynuacja klasycznych opowiadań o Kubusiu Puchatku A.A. Milne’a autorstwa najlepszych współczesnych pisarzy dla dzieci, z nowymi pięknymi ilustracjami w stylu E.H. Sheparda i w tłumaczeniu Michała Rusinka.

Tagi