zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Film

Film

Znużenie w Cannes
Znużenie w Cannes 2007-05-26 Ian Pelczar
Można się było tego spodziewać. Cannes przyniosło w tym roku tak dużo dobrych filmów, ze kolejne po prostu... nużyły. Zabrakło arcydzieła - i zdziwienia - pisze nasz korespondent z festiwalu.
Pociągi pod specjalnym nadzorem
Pociągi pod specjalnym nadzorem 2007-05-25 msz
Oscarowy film na podstawie powieści Bohumila Hrabala. Akcja rozgrywa się na malutkiej stacji kolejowej Kostomlaty. Właśnie trwa wojna...
Życie w kolorze granatu
Życie w kolorze granatu 2007-05-25 Andrzej Matul
Obsypany nagrodami film Daniela Sancheza Arevalo - "GranatowyPrawieCzarny" to kolejna perełka gorącej, hiszpańskiej kinematografii. Nie możecie tego przegapić!
Mroczni piraci na krańcu świata
Mroczni piraci na krańcu świata 2007-05-25 Martyna Wilk
Najważniejszą bohaterką spośród dzielnych kompanów tym razem reżyserzy uczynili Elizabeth Swann. Czemu dokonali takiego wyboru – nie wiadomo.
A to Polska w Cannes właśnie
A to Polska w Cannes właśnie 2007-05-25 Ian Pelczar
Pękam ze śmiechu, czytając, jak polskie media piszą o Polakach w Cannes. O polskim dniu, hołdzie dla Wajdy i tak dalej, i tak dalej… - przyznaje korespondent Kulturaonline.pl w Cannes.
Gwiezdne wojny mają 30 lat
Gwiezdne wojny mają 30 lat 2007-05-24 (PAP)
25 maja minie 30 lat od dnia, gdy na ekrany kin po raz pierwszy trafiły "Gwiezdne wojny". Minęły trzy dekady, a film George'a Lucasa wciąż ma miliony fanów na całym świecie.
John Rambo wraca, Stallone chce krwi
John Rambo wraca, Stallone chce krwi 2007-05-24 Michał Raińczuk
Starzy bohaterowie wracają. Są zmęczeni, trochę im się utyło, ale mobilizują się do ostatniej walki. Jakiś czas temu na ring raz jeszcze wyszedł Rocky, teraz na kolejną wojnę idzie John Rambo.
Malowany welon, zielony parasol
Malowany welon, zielony parasol 2007-05-24 mra
Twórcy filmu z Edwardem Nortonem i Naomi Watts postawili na tradycję i zafundowali widzom klasyczny melodramat. "Malowany welon" zapewnia wzruszenia w kinie, a u nas - niespodzianki.
Cannes: Mistrz i margarita
Cannes: Mistrz i margarita 2007-05-23 Ian Pelczar
Pojawiły się pierwsze rozczarowania. Quentin Tarantino zdolny jest już jedynie do dawania kinomanom wirtuozerskiej rozrywki. Chociaż "Death Proof" ogląda się znakomicie - pisze nasz festiwalowy korespondent.
Menzel w łóżku z Hitlerem
Menzel w łóżku z Hitlerem 2007-05-23 Mariola Szczyrba
Jan Ditĕ ma słabość do luster, pieniędzy i pięknych kobiet. Co tam historia, okupacja, czystki rasowe... Liczy się on i jego "zezowate szczęście". I nawet Hitler w łóżku specjalnie mu nie przeszkadza.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
2017-04-26

Taneczno- etniczne rytmy i wpadająca w ucho wokaliza. Czy utwór nagrany razem z Idanem Raichelem to wielki powrót Kayah na listy przebojów?

Tagi