zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Koncert Noworoczny 'Opera, Operetka, Musical' w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej /patronat/

Koncert Noworoczny 'Opera, Operetka, Musical' w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej /patronat/

Koncert Noworoczny 2017
 

Tradycji stanie się zadość – Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie po raz kolejny zaprosi na wyjątkowy Koncert Noworoczny, tym razem o podtytule "Opera, Operetka, Musical".

Koncert Noworoczny organizowany przez Mazowiecki Teatr Muzyczny to już stały element kulturalnego kalendarza Warszawy. Widowisko ze wspaniałą muzyką i najlepszymi wykonawcami odbędzie się w styczniu przyszłego roku już po raz dwunasty.

Nowy Rok, jak zwykle, zostanie przywitany w wyjątkowym stylu – Koncert Noworoczny odbędzie się 1 stycznia w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie, a publiczność będzie miała okazję usłyszeć największe arcydzieła opery, operetki i utwory musicalowe – zarówno te polskie, jak i światowe. Program zapowiada się naprawdę wyjątkowo i został dostosowany do wysokich oczekiwań wiernych widzów.

Imponująco wygląda również lista artystów, którzy wezmą udział w koncercie. Zaproszenie przyjęli znakomici soliści, znani nie tylko z polskich scen operowych i musicalowych, ale także z licznych występów zagranicznych, festiwali i konkursów: Edyta Piasecka (sopran), Marcelina Beucher (sopran), Krystian Krzeszowiak (tenor), Wojciech Sokolnicki (tenor) – zwycięzca tegorocznej III Bitwy Tenorów na Róże, Marcin Bronikowski (baryton) oraz Szymon Kobyliński (bas) – zwycięzca tegorocznego VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Impressio Art. Wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek wirtuozów skrzypiec – Anny Wandtke i Bogdana Kierejszy.

Solistom podczas Koncertu Noworocznego "Opera, Operetka, Musical" towarzyszyć będzie Orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury w Warszawie pod dyrekcją maestro Piotra Sułkowskiego, który jednocześnie obejmie kierownictwo muzyczne koncertu. Pojawią się także goście specjalni: maestro Jerzy Maksymiuk oraz wybitny pianista Daniel Wnukowski.

Koncert Noworoczny to niepowtarzalna okazja, by przywitać Nowy Rok w wyjątkowym, muzycznym stylu. Mieszkańcom Warszawy i okolic nie pozostaje nic innego, jak dodać do standardowego odliczania do północy podczas Sylwestra parę godzin więcej i w napięciu oczekiwać na występ utalentowanych muzyków w Filharmonii Narodowej.

Koncert Noworoczny "Opera, Operetka, Musical" w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej odbędzie się 1 stycznia 2017 r. o godz. 17:00. Portal Kulturaonline.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Lubię ten noworoczny czas, kiedy to organizowane są wszystkie koncerty, wydarzenia, festiwale, spektakle. Dzieje się wtedy bardzo dużo dobrego kulturalnie. Chociaż samego tego okresu nie lubię, to w kulturze bardzo mi on odpowiada.

  • Na dobry początek nowego roku Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie zorganizował kulturalne wydarzenie, które warto zobaczyć. Ja chętnie bym to zrobił.

  • Gdybym nie miał już planów na ten dzień z pewnością wybrałbym się na koncert. Razem z żoną bardzo lubimy tego typu imprezy. Pierwszy dzień roku były wspaniałym spełnieniem ,,jaki Nowy Rok taki cały rok''. Na koncerty moglibyśmy chodzić codziennie :)

  • Cudowne wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Posłuchać szlagierów operowych i operetkowychw tak profesjonalnym wykonaniu to prawdziwa przyjemność dla melomanów.

  • Nie kazdy przepada za takim gatunkiem muzycznym,ale jest liczna grupa osob dla ktorej koncert "Opera, Operetka,"Musical w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej powinien dostarczyc wielu wspanialych wrazen.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/ Film / Premiery
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/
Wspólnie z krakowskim Kinem Pod Baranami zapraszamy na wakacyjną sesję "filmoznawczą". Wielkie filmy za małe pieniądze. Mamy dla Was podwójne...
Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
Tagi