zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › Koncert Noworoczny 'Opera, Operetka, Musical' w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej /patronat/

Koncert Noworoczny 'Opera, Operetka, Musical' w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej /patronat/

Koncert Noworoczny 2017
 

Tradycji stanie się zadość – Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie po raz kolejny zaprosi na wyjątkowy Koncert Noworoczny, tym razem o podtytule "Opera, Operetka, Musical".

Koncert Noworoczny organizowany przez Mazowiecki Teatr Muzyczny to już stały element kulturalnego kalendarza Warszawy. Widowisko ze wspaniałą muzyką i najlepszymi wykonawcami odbędzie się w styczniu przyszłego roku już po raz dwunasty.

Nowy Rok, jak zwykle, zostanie przywitany w wyjątkowym stylu – Koncert Noworoczny odbędzie się 1 stycznia w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie, a publiczność będzie miała okazję usłyszeć największe arcydzieła opery, operetki i utwory musicalowe – zarówno te polskie, jak i światowe. Program zapowiada się naprawdę wyjątkowo i został dostosowany do wysokich oczekiwań wiernych widzów.

Imponująco wygląda również lista artystów, którzy wezmą udział w koncercie. Zaproszenie przyjęli znakomici soliści, znani nie tylko z polskich scen operowych i musicalowych, ale także z licznych występów zagranicznych, festiwali i konkursów: Edyta Piasecka (sopran), Marcelina Beucher (sopran), Krystian Krzeszowiak (tenor), Wojciech Sokolnicki (tenor) – zwycięzca tegorocznej III Bitwy Tenorów na Róże, Marcin Bronikowski (baryton) oraz Szymon Kobyliński (bas) – zwycięzca tegorocznego VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Impressio Art. Wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek wirtuozów skrzypiec – Anny Wandtke i Bogdana Kierejszy.

Solistom podczas Koncertu Noworocznego "Opera, Operetka, Musical" towarzyszyć będzie Orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury w Warszawie pod dyrekcją maestro Piotra Sułkowskiego, który jednocześnie obejmie kierownictwo muzyczne koncertu. Pojawią się także goście specjalni: maestro Jerzy Maksymiuk oraz wybitny pianista Daniel Wnukowski.

Koncert Noworoczny to niepowtarzalna okazja, by przywitać Nowy Rok w wyjątkowym, muzycznym stylu. Mieszkańcom Warszawy i okolic nie pozostaje nic innego, jak dodać do standardowego odliczania do północy podczas Sylwestra parę godzin więcej i w napięciu oczekiwać na występ utalentowanych muzyków w Filharmonii Narodowej.

Koncert Noworoczny "Opera, Operetka, Musical" w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej odbędzie się 1 stycznia 2017 r. o godz. 17:00. Portal Kulturaonline.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Lubię ten noworoczny czas, kiedy to organizowane są wszystkie koncerty, wydarzenia, festiwale, spektakle. Dzieje się wtedy bardzo dużo dobrego kulturalnie. Chociaż samego tego okresu nie lubię, to w kulturze bardzo mi on odpowiada.

  • Na dobry początek nowego roku Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie zorganizował kulturalne wydarzenie, które warto zobaczyć. Ja chętnie bym to zrobił.

  • Gdybym nie miał już planów na ten dzień z pewnością wybrałbym się na koncert. Razem z żoną bardzo lubimy tego typu imprezy. Pierwszy dzień roku były wspaniałym spełnieniem ,,jaki Nowy Rok taki cały rok''. Na koncerty moglibyśmy chodzić codziennie :)

  • Cudowne wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Posłuchać szlagierów operowych i operetkowychw tak profesjonalnym wykonaniu to prawdziwa przyjemność dla melomanów.

  • Nie kazdy przepada za takim gatunkiem muzycznym,ale jest liczna grupa osob dla ktorej koncert "Opera, Operetka,"Musical w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej powinien dostarczyc wielu wspanialych wrazen.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
”Pragnienia”: Anna Przybył zapowiada debiutancką płytę Muzyka / Aktualności
Chcę żeby moja muzyka pociągała za delikatne struny serca - mówi Anna Przybył, której debiutancka płyta już niebawem trafi na sklepowe półki.
Złoty Klucz Wprost dla Wrocławia!
Wrocław został laureatem tegorocznej edycji nagrody tygodnika ”Wprost” dla najbardziej atrakcyjnego miasta w Polsce.
Yōkai. Tajemnicze stwory w kulturze japońskiej /recenzja książki/
Czy zdarzyło ci się kiedyś, że jakaś niewidzialna przeszkoda uniemożliwiła ci ruch? To na pewno sprawka jednego z tajemniczych japońskich...
Wielki powrót Kubusia Puchatka ... już dziś! Neil Mendoza: To żyje i gra muzykę! /wideo/
Tagi