zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Muzyka

Muzyka

Śpiewacy w Nowym Sączu
Śpiewacy w Nowym Sączu 2007-04-21 Isz
Już niedługo do Nowego Sącza zawitają młodzi śpiewacy z całego świata. 19 maja rozpocznie się XIV Międzynarodowy Festiwal i XII Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari.
Gabriela Kulka w Bezsenności
Gabriela Kulka w Bezsenności 2007-04-20 mra
We wrocławskiej Bezsenności wystąpi w niedzielę Gabriela Kulka, przez wielu uznawana za jedną z najciekawszych obecnie rodzimych artystek.
Andrzej Nowak z TSA: gitary kocham inaczej
Andrzej Nowak z TSA: gitary kocham inaczej 2007-04-20 Mariola Szczyrba
- Hendrix nie będzie przewracał się w grobie – zapewnia Andrzej Nowak, gitarzysta TSA, który weźmie udział w biciu rekordu świata w liczbie muzyków grających "Hey, Joe" na wrocławskim Rynku.
Czarne ręczniki dla Joe Cocker'a
Czarne ręczniki dla Joe Cocker'a 2007-04-19 (PAP)
Znany z charakterystycznego, zachrypniętego głosu brytyjski gwiazdor rocka Joe Cocker wystąpi 24 czerwca w poznańskiej Arenie. Na jedynym koncercie w Polsce będzie promował płytę "Hymn For My Soul"
Nieśmiertelni z Aerosmith
Nieśmiertelni z Aerosmith 2007-04-19 mz
Steven Tyler i jego koledzy z Aerosmith mimo coraz bardziej zaawansowanego wieku wciąż nie mają zamiaru przejść na emeryturę. Nadal komponują a co ważniejsze grają koncerty. Tak było wczoraj w Meksyku.
Madeleine Peyroux: Z długą grą wstępną
Madeleine Peyroux: Z długą grą wstępną 2007-04-18 Mariola Szczyrba
Muzyka Madeleine Peyroux jest jak taniec z ukochanym w zadymionym klubie jazzowym. Ona wygląda tak seksownie jak nigdy w tej sukience w stylu retro. On szepce jej do ucha: "Dance me to the end of love"...
Dizzee Rascal na Heineken Open'er Festival
Dizzee Rascal na Heineken Open'er Festival 2007-04-18 mra
Mimo wcześniejszych zapewnień, że zagraniczny skład tegorocznego festiwalu Open'er jest już zamknięty, organizatorzy ogłosili nazwiska kolejnych zachodnich artystów, którzy wystąpią w Gdyni.
Musica Electronica Nova i Björk
Musica Electronica Nova i Björk 2007-04-18 Magdalena Talik
Zorganizowany po raz pierwszy dwa lata temu festiwal miał być wrocławską odpowiedzią na Warszawską Jesień. Okazało się jednak, że Musica Electronica Nova wcale nie musi kopiować pomysłów stolicy.
Fryderyki: Ania Dąbrowska wokalistką roku
Fryderyki: Ania Dąbrowska wokalistką roku 2007-04-17 (pap)
Piosenkarka Irena Santor i muzyk jazzowy Jan Ptaszyn Wróblewski otrzymali Złote Fryderyki za całokształt twórczości artystycznej na gali rozdania nagród muzycznych Fryderyk 2006. Wokalistką roku została Ania Dąbrowska.
Wiśniewski do Rubika: Nie bądź debilem!
Wiśniewski do Rubika: Nie bądź debilem! 2007-04-17 Mariola Szczyrba
Jesteś dobrym kompozytorem, ale nie bądź idiotą! - pisze w swoim blogu Michał Wiśniewski do Piotra Rubika. Zdradzę tylko, że poszło o kobietę.
Galerie zdjęć
Reklama
Polecamy
Piękna, niełatwa muzyka Brodki /relacja z koncertu/
Piękna, niełatwa muzyka Brodki /relacja z koncertu/
2017-04-18

Brodka gromadzi na swoich koncertach zaskakująco zróżnicowaną publiczność. Tak było również w przypadku czwartkowego (13 kwietnia) występu w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, gdzie artystka uchyliła rąbka tajemnicy swojej pięknej, choć niełatwej twórczości.

Tagi