zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmPremiery › Na co do kina? [22- 28. 01. 2016]

Na co do kina? [22- 28. 01. 2016]W samym środku zimy - 9 kinowych premier! Na ekrany trafią m.in. wstrząsający "Syn Szawła", comeback "Pitbulla", transgenderowa "Dziewczyna z portretu" i niemiecki kandydat do Oscara. 
 
Poznaj premiery:
Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • W tym tygodniu olbrzymia ilość premier i do tego dobrych premier. Na wyróżnienie zasługuje Syn Szawła świetny film z trudnym głównym tematem i do tego nominacja do Oskara oraz wiele innych nagród. Warto także wybrać się na kolejnego kandydata do Oskara czyli Labirynt Kłamstw.

  • Po kilku ostatnich tygodniach,kiedy to kinomani nie mieli zbyt wielkich powodow do zadowolenia zwiazanych z liczba wprowadzanych do kin filmowych premier,tym razem jest sporo tytulow do wyboru.

  • Całkiem ciekawe zestawienie. Z chęcią obejrzałbym nowego "Pitbulla".

  • Całkiem ciekawie w tym tygodniu wiele interesujących premier myślę, że każdy wybierze coś dla siebie. Sam się zastanawiam nad "Pitbullem" tak trochę z ciekawości.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Magia sztuki - najlepsze galerie: głosujemy! Plastyka / Aktualności
To nie tylko miejsca dla prawdziwych znawców sztuki. Startujemy z kolejnym rankingiem – tym razem wybieramy najciekawsze galerie.
Najlepsze kina studyjne: tworzymy ranking
To nie tylko miejsca dla prawdziwych fanów kinowych nowości. Startujemy z kolejnym rankingiem – tym razem wybieramy najlepsze kina...
Semka się gotuje /Nowości w Klubie Kulturaonline.pl 28.10.2016/
Piotr Semka, znany publicysta i dziennikarz, tym razem w nowej roli uczestnika książkowej wyprawy dookoła globu śladem aromatów, smaków i...
Materia Prima: Pomnik Adasia stanie… na wrocławskim Rynku /zdjęcia/ Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy: Zatrzymany czas. Panoramy Bydgoszczy Jerzego Riegla i Jessica Lange 'Unseen' /zdjęcia/
Tagi