zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plTeatrAktualności › 'O Rybaku i złotej rybce': siła jednego marzenia

'O Rybaku i złotej rybce': siła jednego marzenia

 fot. materiały prasowe

Spektakl aktorski i lalkowy "O rybaku i złotej rybce" z  piosenkami na motywach baśni Aleksandra Puszkina to wspaniałe wydarzenie dla dzieci (i nie tylko!) pokazujące ważne życiowe wartości, a  także konsekwencje nieprzemyślanych marzeń.

Chciwość nigdy nie popłaca. Mając jedno życzenie, trzeba dobrze przemyśleć, jak je wykorzystać. I właśnie taką lekcję życia dla najmłodszych przedstawią aktorzy z Teatru  Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc w Mazowieckim Teatrze Muzycznym. 

Spektakl został wyreżyserowany przez Przemysława Żmiejko, muzykę stworzył  Michał Górczyński, a scenografię Agata Krutul. W rolę Rybaka wcieli się Andrzej Skrodzień,  Baba – Małgorzata Oracz, Złota Rybka, Kogut, Prosiak – Agata Sobota.

Przedstawienie "O rybaku i złotej rybce" odbędzie się 22 kwietnia. o  godz. 12:00 na Bielańskiej Scenie Kameralnej w Warszawie.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety! Muzyka / Aktualności
  Niezwykła teatralno- muzyczna instalacja, której brzmienie nadaje sama publiczność! Mamy podwójne zaproszenie na spotkanie z Domem Dźwięku w...
  Bulwar(t) nad Zalewem Nowohuckim. Lato pod znakiem kultury i rekreacji
  W Nowej Hucie wakacje zaczynają się już teraz! Już 9 czerwca rusza wielki plenerowy maraton wydarzeń. 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora,...
  Obraz Matejki sprzedany za ponad trzy i pół miliona złotych. Nowy rekord polskiego rynku sztuki!
  Takiej licytacji nie było od lat. Na Aukcji Sztuki Dawnej w DESA Unicum obraz "Zabicie Wapowskiego” Jana Matejki zyskał rekordową sumę.
  Festiwal Miłosza w Krakowie. Zacznij od swoich ulic! /zdjęcia/ We Wear Culture - największa wirtualna wystawa poświęcona modzie!
  Tagi