zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plLiteraturaNowości wydawnicze › Premiera: 'Cela' Jonas Winner/ Nowość w Klubie Kulturaonline.pl

Premiera: 'Cela' Jonas Winner/ Nowość w Klubie Kulturaonline.pl

 fot. Wydawnictwo Initium

"Cela" Jonasa Winnera, dzisiejsza nowość w Klubie Kulturaonline.pl, to wciągająca, mroczna i błyskotliwa opowieść. To także prawdziwa "nowość" - właśnie dziś książka ma swoją premierę polskim rynku!

Joans Winner, obecny na zagranicznych listach bestsellerów, choć znany głównie niemieckojęzycznym czytelnikom autor wkracza na polski rynek. Jego najnowszy thriller "Cela", to wciągająca, mroczna i błyskotliwa opowieść, w której nie wiadomo, co jest prawdą, co manipulacją, a co wytworem obłędu.

Poznajemy historię jedenastoletniego chłopca, który pewnego lata przeprowadza się z rodzicami do Berlina. Jego nowym domem jest secesyjna willa z tajemniczym ogrodem. Zakradając się do przeciwlotniczego schronu, należącego do posiadłości, Sammy dokonuje wstrząsającego odkrycia − w zamkniętej celi, szczelnie wyłożonej gumową folią, jest więziona przerażona dziewczynka, niewiele starsza od niego. Kiedy jednak Sammy schodzi do bunkra następnego dnia, cela okazuje się pusta, a po dziewczynce nie ma śladu. Chłopiec jest pewien, że istnieje tylko jedno wytłumaczenie tej sytuacji: jego ojciec.


Ten thriller tak bardzo trzyma w napięciu, że człowiek chciałby go czytać z zamkniętymi oczami. Wielkie kino, godne Hollywood!

Buch-ticker.de

 

Obłędna książka, w której właśnie obłęd odgrywa decydującą rolę… Ta opowieść, chyba nie mogłaby być bardziej realistyczna i przerażająca.

Niklas' Leseblog

 

Książka ukazała się na polskim rynku 26 kwietnia nakładem Wydawnictwa Initium.

Portal Kulturaonline.pl jest patronem medialnym książki.

 

***

Już dziś w Klubie Kulturaonline.pl mamy do rozdania dla naszych czytelników 4 egzemplarze premierowej książki "Cela" Jonasa Winera.

 

Bądź na bieżąco! Czytaj nasze recenzje nowości wydawniczych!

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  KFF - "Beksińscy. Album wideofoniczny": Z kamerą im do twarzy /recenzja filmu/ Film / Recenzje
  Zapomnijcie na chwilę o "Ostatniej rodzinie". Dokument Marcina Borchardta to wszystko, co o Beksińskich chcielibyście i nie chcielibyście...
  Sting wystąpi w Krakowie!
  12 października Sting wystąpi w TAURON Arena Kraków. Sprzedaż biletów rusza 2 czerwca. Znamy ceny.
  Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę
  Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
  Włosy The Beatles zlicytowane! Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
  Tagi