zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Taniec

Taniec

Taniec na Rozdrożu
Taniec na Rozdrożu 2013-11-02 MG
Na scenie Opery Narodowej pojawi się duet prezentujący dokonania dwóch pokoleń nowojorskiej awangardy: tancerz i choreograf Bill T. Jones oraz reżyser teatralny i artysta wizualny Caden Manson.
Mamy tańczą i performują
Mamy tańczą i performują 2013-10-29 łb
Po 7 miesiącach przygotowań, grupa matek- performerek rusza w Polskę z własnym spektaklem. Przygotowanym pod czujnym okiem choreografki Marysi Stokłosy.
Cyfrowe egzorcyzmowanie konfliktu
Cyfrowe egzorcyzmowanie konfliktu 2013-10-24 Magdalena Zamorska
„Frictionmakesfrictionmakers” to zrealizowany w ramach wrocławskiego festiwalu Avant Art projekt wpisujący się w model działań artystycznych określanych mianem performansu cyfrowego.
Mamy nową zakładkę: Taniec
Mamy nową zakładkę: Taniec 2013-10-24 Adam Kamiński
Powstanie nowego działu w naszym portalu to dopiero początek zmian, które zamierzamy wprowadzić. Śledźcie uważnie nasz serwis- w najbliższym czasie pojawią się kolejne nowości! Mamy nadzieję, że je polubicie.
Masakra w CIA
Masakra w CIA 2013-10-21 Magdalena Zamorska
Teilo Troncy, nie używając żadnych rekwizytów, ani oprawy dźwiękowej, korzystając jedynie z własnego ciała i głosu zabrał widzów w podróż w głąb mrocznego i pokrętnego umysłu człowieka epoki postindustrialnej.
RMNSC: Post-taneczna An Kaler
RMNSC: Post-taneczna An Kaler 2013-10-17 Łukasz Badula
Bezruch i wycieńczenie. Spektakl austriackiej artystki był zadziwiającym akcentem pierwszego dnia Krakowskich Reminiscencji Teatralnych.
Ekspresja pięciu zmysłów
Ekspresja pięciu zmysłów 2013-09-13 SG
Rusza trzecia, dwumiesięczna edycja poznańskiego projektu "5 zmysłów", tym razem po szyldem "eMOTION". To największe polskie wydarzenie z pogranicza sztuki i edukacji osób niepełnosprawnych.
Teatralne solo z uczennicą Piny
Teatralne solo z uczennicą Piny 2013-08-31 łb
Największy na świecie festiwal monodramów dotarł do Polski. Gwiazdą 1. edycji United Solo of Europe będzie Regina Advento - tancerka znana m.in. z filmu "Porozmawiaj z nią".
Wiosenny balet w Poznaniu
Wiosenny balet w Poznaniu 2013-05-29 SG
Rusza 10. Poznańska Wiosna Baletowa. W jej ramach obejrzymy siedem spektaklów baletowych ze "Świętem Wiosny" w tle. Jednak oprócz dzieła Strawińskiego, tegoroczna edycja upłynie pod znakiem muzyki Witolda Lutosławskiego.
Flamenco złotej jesieni
Flamenco złotej jesieni 2012-10-10 SG
Jesień w Poznaniu, ta późna i niby szara znów stanie się gorąca, roztańczona i pełna kolorów. Czas na siódmą edycję Międzynarodowego Festiwalu Flamenco "Duende", która w tym roku odbędzie się w stolicy Wielkopolski.
Reklama
Polecamy
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
2017-04-26

Taneczno- etniczne rytmy i wpadająca w ucho wokaliza. Czy utwór nagrany razem z Idanem Raichelem to wielki powrót Kayah na listy przebojów?

Tagi