zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.pl › Taniec

Taniec

 Fenomen Carolee Schneemann
Fenomen Carolee Schneemann 2013-11-04 Adam Kamiński
Czołowa przedstawicielka światowej awangardy odwiedziła Polskę. We Wrocławiu pojawiła się na American Film Festival oraz na otwarciu wystawy w Centrum Sztuki WRO.
Taniec na Rozdrożu
Taniec na Rozdrożu 2013-11-02 MG
Na scenie Opery Narodowej pojawi się duet prezentujący dokonania dwóch pokoleń nowojorskiej awangardy: tancerz i choreograf Bill T. Jones oraz reżyser teatralny i artysta wizualny Caden Manson.
Mamy tańczą i performują
Mamy tańczą i performują 2013-10-29 łb
Po 7 miesiącach przygotowań, grupa matek- performerek rusza w Polskę z własnym spektaklem. Przygotowanym pod czujnym okiem choreografki Marysi Stokłosy.
Cyfrowe egzorcyzmowanie konfliktu
Cyfrowe egzorcyzmowanie konfliktu 2013-10-24 Magdalena Zamorska
„Frictionmakesfrictionmakers” to zrealizowany w ramach wrocławskiego festiwalu Avant Art projekt wpisujący się w model działań artystycznych określanych mianem performansu cyfrowego.
Mamy nową zakładkę: Taniec
Mamy nową zakładkę: Taniec 2013-10-24 Adam Kamiński
Powstanie nowego działu w naszym portalu to dopiero początek zmian, które zamierzamy wprowadzić. Śledźcie uważnie nasz serwis- w najbliższym czasie pojawią się kolejne nowości! Mamy nadzieję, że je polubicie.
Masakra w CIA
Masakra w CIA 2013-10-21 Magdalena Zamorska
Teilo Troncy, nie używając żadnych rekwizytów, ani oprawy dźwiękowej, korzystając jedynie z własnego ciała i głosu zabrał widzów w podróż w głąb mrocznego i pokrętnego umysłu człowieka epoki postindustrialnej.
RMNSC: Post-taneczna An Kaler
RMNSC: Post-taneczna An Kaler 2013-10-17 Łukasz Badula
Bezruch i wycieńczenie. Spektakl austriackiej artystki był zadziwiającym akcentem pierwszego dnia Krakowskich Reminiscencji Teatralnych.
Ekspresja pięciu zmysłów
Ekspresja pięciu zmysłów 2013-09-13 SG
Rusza trzecia, dwumiesięczna edycja poznańskiego projektu "5 zmysłów", tym razem po szyldem "eMOTION". To największe polskie wydarzenie z pogranicza sztuki i edukacji osób niepełnosprawnych.
Teatralne solo z uczennicą Piny
Teatralne solo z uczennicą Piny 2013-08-31 łb
Największy na świecie festiwal monodramów dotarł do Polski. Gwiazdą 1. edycji United Solo of Europe będzie Regina Advento - tancerka znana m.in. z filmu "Porozmawiaj z nią".
Wiosenny balet w Poznaniu
Wiosenny balet w Poznaniu 2013-05-29 SG
Rusza 10. Poznańska Wiosna Baletowa. W jej ramach obejrzymy siedem spektaklów baletowych ze "Świętem Wiosny" w tle. Jednak oprócz dzieła Strawińskiego, tegoroczna edycja upłynie pod znakiem muzyki Witolda Lutosławskiego.
Reklama
Polecamy
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
Kayah śpiewa 'Po co'. Będzie wielki przebój? Zobacz teledysk!
2017-04-26

Taneczno- etniczne rytmy i wpadająca w ucho wokaliza. Czy utwór nagrany razem z Idanem Raichelem to wielki powrót Kayah na listy przebojów?

Tagi