zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › 'The Batman': Anna Kendrick zagra Robina?

'The Batman': Anna Kendrick zagra Robina?

Batman vs Superman
Ben Affleck w filmie "Batman v Superman"/materiały pras.

Czy Ben Affleck ostatecznie zmieni zdanie i w nadchodzącym "The Batman" zobaczymy Robina? Chęć wcielenia się w postać wyraziła ostatnio Anna Kendrick.

Po rezygnacji Christophera Nolana z ekranizacji kolejnych części Batmana, pałeczkę przejął Ben Affleck. Artysta oprócz tego, że zajmie się reżyserią, pojawi się również po drugiej stronie kamery w roli głównego bohatera. Mimo że obraz wejdzie do kin najprawdopodobniej dopiero w 2019 r., z dnia na dzień wiemy o nim coraz więcej.

Głównym przeciwnikiem Batmana będzie tym razem Deathstroke. W jednym z wywiadów Ben Affleck uzasadniając swoją decyzję, stwierdził, że postać będzie idealną kopią charakteru Mrocznego Rycerza, tyle że stojącą po drugiej stronie barykady. Wydaje się jednak, że głównym powodem wyboru Deathstroke'a było to, że postać jak dotąd nie pojawiła się jeszcze na wielkim ekranie. W roli zobaczymy Joego Manganiello.

O ile to posunięcie Afflecka przypadło fanom Batmana do gustu, o tyle sporo przeciwników zebrała rezygnacja z postaci Robina. Reżyser nowego obrazu o Mrocznym Rycerzu wydawał się być dosyć pewnym co do swoich planów. Prawdziwą burzę w sieci wywołało zdjęcie opublikowane przez Joego Manganiello na Instagramie. Aktor zapozował do fotografii z Anną Kendrick i oznaczył ją hashtagami #Deathstroke and #Robin #MoheganSun20. Czyżby Affleck jednak zmienił zdanie?

Joe Manganiello
Wpis z oficjalnego profilu Joego Manganiello na Instagramie

Anna Kendrick w jednej z ostatnich wypowiedzi zdradziła, że bardzo chciałaby wcielić się w Carrie Kelley – żeńską wersję postaci Robina. Trzeba przyznać, że byłoby to bardzo interesujące rozwiązanie, ale póki co lepiej nie przywiązywać do tych informacji zbyt dużej wagi. Prędzej czy później Ben Affleck powinien oficjalnie odnieść się do tej kwestii.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Jezeil chodzi o mnie,to odtworca roli Robina nie ma wiekszego znaczenia.Ten film nie jest dla mnie.

  • Jak rownouprawnienie,to rownouprawnienie.Niech Anna Kendrick wcieli sie od razu w postac Batmana. :)

  • Jestem ciekaw czy Ben Affleck poradzi sobie jako reżyser filmu o Batmanie. Należy pamiętać, że ma on spore grono fanów, którym całkowicie odmienny typ reżyserii może się nie spodobać. Z przyjemnością wyrobię sobie własną opinię o filmie.

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Letnie Tanie Kinobranie - Młode życie /konkurs/ Film / Aktualności
Lato w pełni, a 11. Letnie Tanie Kinobranie jest już na półmetku. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na jeden z seansów.
Letnie Tanie Kinobranie - Prawdziwe życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia...
Letnie Tanie Kinobranie - tydzień 2: Kobieta i życie /konkurs/
Wielkie kino za małe pieniądze. Wspólnie z Kinem Pod Baranami zachęcamy do nadrobienia filmowych zaległości. I mamy dla Was podwójne...
Letnie Tanie Kinobranie: Żyć znaczy kochać /konkurs/ Dom Dźwięku. Zagraj na nie byle czym. Mamy bilety!
Tagi