Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaGdańskFilharmonia Bałtycka › Siesta Festival 2017
Filharmonia / Koncert / Inny

Siesta Festival 2017

2017-03-17 16:31

Siesta Festival 2017 w dniach 21-23 kwietnia 2017 w Gdańsku Koncerty w Filharmonii Bałtyckiej i klubie Parlament Gwiazdami m.in. Eliane Elias, Mor Karbasi, Omara Portuondo, Mario Pacheco, Ballou Canta Już siódma edycja Siasta Festival w dniach 21-23 kwietnia w Gdańsku. Koncerty będą odbywały się w salach Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance, a kończący festiwal koncert afrykańskiej fiesty rozegra się w klubie Parlament.

Data wydarzenia: od 2017-04-21 do 2017-04-23

Komentarze
  • Ponadto koncertem w Polsce premierowym, bo Siesta od samego początku lubi odkrywać i prezentować w Gdańsku postacie, których wcześniej nikt w Polsce na żywo nie słyszał. I tak właśnie pojawili się po raz pierwszy między innymi: Sara Tavares, Elida Almeida, Neuza, wreszcie wielka Anoushka Shankar czy Souad Massi. Czekamy niecierpliwie! :)

Filharmonia Bałtycka

Adres80-001 Gdańsk, Ołowianka 1
KontaktArchiwum wydarzeń»
SKARBY ŚREDNIOWIECZA. SZTUKA GOTYCKA W ZBIORACH MUZEUM NARODOWEGO W GDAŃSKU

Średniowiecze. Dziesięć wieków w dziejach Europy, które późniejsi historycy określili mianem średnich. Okres wypraw krzyżowych, inkwizycji, katedr, głodu i zarazy, ale także etosu rycerskiego, formowania się państw, rozwoju filozofii, religii chrześcijańskiej i zakonów. Był to czas rozkwitu… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Biblioteki w Gdańsku
Kina w Gdańsku
Muzea w Gdańsku