Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaGdańskStary Maneż › Lady Pank Akustycznie w Starym Maneżu
Dom Kultury / Koncert / Koncert

Lady Pank Akustycznie w Starym Maneżu

2017-03-17 16:33

Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju. 

W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa "Lady Pank - 35 lat - akustycznie", która obejmie swoim zasięgiem 10 miast (11 koncertów). Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Krzysztof Kieliszkiewicz, Kuba Jabłoński oraz gościnnie Wojciech Olszak wykonają swoje największe przeboje w niecodziennych, akustycznych aranżacjach. Koncerty odbędą się w starannie wybranych miejscach, w których trzypokoleniowa publiczność Lady Pank będzie miała okazję usłyszeć "Kryzysową narzeczoną", "Titanica", "Małą wojnę" czy "Mniej niż zero" w niezwykłych, klimatycznych wersjach. Nie zabraknie energii, z której słynie na koncertach zespół Jana Borysewicza. Warto dodać, że trasa zbiegnie się w czasie z wskrzeszoną po kilkunastu latach, nową edycją programu Idol, w której jako jeden z jurorów zasiądzie Janusz Panasewicz.

Data wydarzenia: 2017-04-22

Komentarze
  • Ich nastrój i energię na ich koncertach to coś fenomenalnego :). I nowe piosenki grupy Borysewicza i Panasiewicza, zgrabnie odwołują się do klasycznego brzmienia zespołu z początków jego istnienia. Czekam zwłaszcza na takie szlagiery jak "Zostawcie Titanica" i "Mniej niż zero"

  • Miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie Lady Pank podczas juwenaliów kilka lat temu. To wydarzenie zapamiętałam jako energetyczny, żywiołowy a jednocześnie nastrojowy i trochę nostalgiczny koncert. Takie połączenie jest typowe dla tego świetnego zespołu rockowego.

Stary Maneż

Adres80-278 Gdańsk, Słowackiego 23
KontaktArchiwum wydarzeń»
Z albumu rodzinnego hrabiów Sierakowskich

Termin: 17 grudnia 2016 – 9 czerwca 2017 Wernisaż: 16 grudnia 2016 r., o godz. 18.00 Miejsce: Muzeum Narodowe w Gdańsku / Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim. Pomorski Ośrodek Kontaktów z Polonią w Waplewie Wielkim. 82-410 Stary Targ Fotografie pokazane na wystawie „Z albumu rodzinnego… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Biblioteki w Gdańsku
Kina w Gdańsku
Muzea w Gdańsku