Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaPoznańHala widowiskowo-Sportowa Arena › SMERFY live on stage! Poznań
Hala widowiskowa / Spektakl / Spektakl

SMERFY live on stage! Poznań

2017-01-12 09:56


SMERFY live on stage!
Widowisko na żywo dla całej rodziny już od najbliższego czwartku w Polsce!

 

Wszystkie ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko SMERFY live on stage dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, już od 12 stycznia 2017 r., w 6 polskich miastach. Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.

Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne tournée – największe i zarazem jedyne licencjonowane show SMERFY live on stage skradnie serca widzów w Polsce. Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. Jeśli uważacie, że SMERFY niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

Data wydarzenia: od 2017-02-08 do 2017-02-09

Komentarze
  • Bardzo chciałabym pojechać do Poznania na widowisko SMERFY live on stage! Zapowiada się spektakularne show z sympatycznymi niebieskimi stworkami w rolach głównych. Ubolewam, że bilety są takie drogie. Gdybym miała pojechać z całą rodziną, to musiałabym wydać majątek :(

  • o, ale super. smerfy live on stage. poznań tak bardzo myśli o ludziach, którzy w nim mieszkają i organizuje najlepsze pokazy widowisk w miejscu łatwo dostępnym. niebieskie stworki to są cudowne stworzenia. uwielbiam nie tylko smerfy, ale też gargamela i klakiera. ciekawe, że gargamel to mógłby być gargamelvlog. poza tym jak byłam w podstawówce, to wystąpiłam z koleżankami jako smerfy i wygrałyśmy mini play back show. było tak super, że już nigdy więcej nie oglądałam wieczorynki.

Hala widowiskowo-Sportowa Arena

Adres60-751 Poznań, Wyspiańskiego 33
KontaktEmail   arena@posir.poznan.pl
Telefon   (0-61) 833 05 11
Strona www   www.posir.poznan.pl/arena.html
Archiwum wydarzeń»
Wystawa "Wielka 19"

W Galerii SKALA na ulicy Święty Marcin 49a dnia 20. stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 odbędzie się wernisaż wystawy "Wielka 19". To bardzo ważne wydarzenie, ponieważ wystawa swoim tytułem nawiazuje do nazwy jednej z najbardziej ciekawych i nowatorskich polskich galerii sztuki. W latach 80.… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Muzea w Poznaniu
Opera w Poznaniu
Teatry w Poznaniu