Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaPoznańHala widowiskowo-Sportowa Arena › SMERFY live on stage! Poznań
Hala widowiskowa / Spektakl / Spektakl

SMERFY live on stage! Poznań

2017-01-12 09:56


SMERFY live on stage!
Widowisko na żywo dla całej rodziny już od najbliższego czwartku w Polsce!

 

Wszystkie ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko SMERFY live on stage dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, już od 12 stycznia 2017 r., w 6 polskich miastach. Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.

Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne tournée – największe i zarazem jedyne licencjonowane show SMERFY live on stage skradnie serca widzów w Polsce. Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. Jeśli uważacie, że SMERFY niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

Data wydarzenia: od 2017-02-08 do 2017-02-09

Komentarze
  • Bardzo chciałabym pojechać do Poznania na widowisko SMERFY live on stage! Zapowiada się spektakularne show z sympatycznymi niebieskimi stworkami w rolach głównych. Ubolewam, że bilety są takie drogie. Gdybym miała pojechać z całą rodziną, to musiałabym wydać majątek :(

  • o, ale super. smerfy live on stage. poznań tak bardzo myśli o ludziach, którzy w nim mieszkają i organizuje najlepsze pokazy widowisk w miejscu łatwo dostępnym. niebieskie stworki to są cudowne stworzenia. uwielbiam nie tylko smerfy, ale też gargamela i klakiera. ciekawe, że gargamel to mógłby być gargamelvlog. poza tym jak byłam w podstawówce, to wystąpiłam z koleżankami jako smerfy i wygrałyśmy mini play back show. było tak super, że już nigdy więcej nie oglądałam wieczorynki.

  • Bajka o Smerfach i zwalczający te stworki gargamelu jest mi znana z dzieciństwa. Nie sądzę by ktokolwiek nie miał okazji by poznać bohaterów tej produkcji animowanej. Widowisko Smerfy live on Stage Chętnie bym obejrzał. Niestety chyba nie jest już wystawiane. Przegapiłem to

Hala widowiskowo-Sportowa Arena

Adres60-751 Poznań, Wyspiańskiego 33
KontaktEmail   arena@posir.poznan.pl
Telefon   (0-61) 833 05 11
Strona www   www.posir.poznan.pl/arena.html
Archiwum wydarzeń»