Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWarszawaBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy › Kącik smakosza dla najmłodszych: Piernikowa choinka
Biblioteka / Inne / Inne

Kącik smakosza dla najmłodszych: Piernikowa choinka

2016-12-09 09:22

16 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 32 przy ul. Twardej 64 na warsztaty kulinarne pt. "Piernikowa choinka" z cyklu „Biblioteka smakosza dla najmłodszych". 

W grudniu zapraszamy całe rodziny na spotkanie przy dekorowaniu i zdobieniu świątecznych ciasteczek i kolorowych, pysznych pierników. Własnoręcznie wykonane słodkości ozdobią każdy świąteczny stół lub będą miłym prezentem dla Rodziny czy Bliskich.

 

Data wydarzenia: 2016-12-16

Komentarze
  • I po raz kolejny super inicjatywa, która ma miejsce w bibliotece. Różnorodność wydarzeń mających miejsce w bibliotekach publicznych powinna budzić nasz podziw. Obecnie biblioteka powinna być właśnie utożsamiana z ciekawymi inicjatywami i wychodzeniem do jak najszerszego kręgu odbiorców, a nie tylko miejscem, w którym wypożycza się książki.

  • Takie czasy. Biblioteka nie jest już miejscem, do którego idzie się tylko, żeby wypożyczyć książkę. To coraz częściej centrum kultury skupiające wokół siebie ludzi, organizujące ciekawe wydarzenia, spotkania, projekcje filmowe, wykłady. Inaczej biblioteki umarłyby śmiercią naturalną.

  • Okres przedświąteczny pachnie u mnie właśnie piernikami, które piekę z dziećmi jakiś czas przed świętami. Jak trochę poleżą, to są jeszcze smaczniejsze. A do tego zapach unoszący się w powietrzu sprawia, że okres przedświąteczny jest czasem wyjątkowym.

  • Pieczenia pierników nauczyła mnie babcia, a teraz ja przekazuję tę tradycję swoim dzieciom, chociaż są jeszcze małe i nie wszystko rozumieją. Warto jednak od małego wpajać u dzieci miłość do tradycji i obyczajów kultywowanych w domu. W przyszłości to procentuje.

  • Podejrzewam,ze warsztaty kulinarne pt. "Piernikowa choinka" z cyklu „Biblioteka smakosza dla najmłodszych" moga skusic niejednego rodzica,ktory bedzie chcial zaprowadzic na nie swoje pociechy.W koncu zawsze lepiej aby dzieciaki balaganily poza domem,niz tworzyly pandemonium we wlasnych mieszkaniach. :)

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Adres01-003 Warszawa, al. Solidarności 90
KontaktArchiwum wydarzeń»
Dziękuję ci koniu

Pokazujemy wewnętrzne piękno starego konia, ale i jego oryginalną urodę. Każdy, kto zdecydował się na opiekę nad koniem, aż do jego odejścia „na niebieskie pastwiska” wie, że kontakt z takim stworzeniem daje nie mniej radości niż sukcesy sportowe czy szalone galopy. To ciche rżenie, które wita nas… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Kina w Warszawie
Opera w Warszawie
Teatry w Warszawie