Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWarszawaBiblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy › Przedstawienie teatralne „Jakiż to Święty rozdaje prezenty”
Biblioteka / Inne / Inne

Przedstawienie teatralne „Jakiż to Święty rozdaje prezenty”

2016-11-28 09:25

5 grudnia 2016 roku o godzinie 17:30 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 25 przy ul. Żytniej 64 odbędzie się przedstawienie teatralne „Jakiż to święty rozdaje prezenty?” w wykonaniu Agencji Artystycznej Prima.

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz rodziców na spotkanie, podczas którego poznamy historię biskupa z Miry oraz postaci Mikołaja z ponad dwudziestu krajów z całego świata. Nie zabraknie muzyki, tańców oraz ciekawostek i zwyczajów charakterystycznych dla danego kontynentu i regionu, do którego przybywa tak bardzo oczekiwany przez cały rok gość. Doskonała zabawa gwarantowana!

 

Data wydarzenia: 2016-12-05

Komentarze
  • Wydaje mi się, że to przedstawienie opowie dzieciom prawdziwą historię Świętego Mikołaja, że ukazywanie świętego Mikołaja jadącego gdzieś z dalekiej, zaśnieżonej krainy, ubranego w czerwoną czapkę w saniach, które ciągną dwie pary reniferów to wymysł czysto reklamowy.

  • Mam nadzieje,ze przedstawienie „Jakiż to święty rozdaje prezenty?” w wykonaniu Agencji Artystycznej Prima,nacisk zostanie polozony na prezentacje wlasciwegp swietego! Przyznam sie,ze juz nie moge patrzyc na cale tabuny "podrobek" ubranych w czerwone uniformy,ktore robia dzieciakom wode z mozgu.Dobrze,ze coraz wiecej rodzicow uwaza podobnie.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Adres01-003 Warszawa, al. Solidarności 90
KontaktArchiwum wydarzeń»