Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plWydarzeniaWarszawaKino Świt › .Mały DKF w kinie Świt
Centrum Kultury / Film

.Mały DKF w kinie Świt

2017-02-17 14:52

Cykl skierowany do dzieci i młodzieży w wieku: 7-12 lat. Polega na popularyzacji sztuki filmowej oraz kształtowaniu własnego spojrzenia na rzeczywistość, poprzez edukacyjny cykl spotkań filmowych połączonych z dyskusjami i warsztatami.

Mając świadomość komercjalizacji kin i coraz większy konsumpcjonizm, stworzyliśmy edukacyjny cykl filmowy: MAŁY DKF - Mały Uniwersytet Filmowy - cykl umożliwiający dzieciom i młodzieży spotkanie z kinem (zarówno z klasyką, jak i twórczością współczesną), pogłębienie ich wiedzy z zakresu historii, sztuki, społeczeństwa i przede wszystkim rozwijający ich wrażliwość oraz przygotowujący do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą.

Daty wydarzenia: od 2017-03-11 do 2017-03-26, od 2017-03-27 do 2017-06-10

Komentarze
  • Takich wydarzeń w dzisiejszych czasach właśnie brakuje! Teraz młodzież chodzi po ulicach wpatrzona w ekrany smartfonów, albo siedzi przed komputerem w domu. Sztuką dla dzieciaków są filmy akcji albo hrorrory. Młodzi mało czytają, literaturę zastępuje Facebook i fora internetowe. Dlatego taki cykl to świetna okazja, by pokazać dzieciom i młodzieży, że poza Internetem też jest życie :)

Kino Świt

Adres03-371 Warszawa, Wysockiego 11
KontaktTelefon   22 811-01-05
Fax   22 811-04-24
Strona www   http://www.kinoswit.pl/
Archiwum wydarzeń»
Dziękuję ci koniu

Pokazujemy wewnętrzne piękno starego konia, ale i jego oryginalną urodę. Każdy, kto zdecydował się na opiekę nad koniem, aż do jego odejścia „na niebieskie pastwiska” wie, że kontakt z takim stworzeniem daje nie mniej radości niż sukcesy sportowe czy szalone galopy. To ciche rżenie, które wita nas… więcej ...

Najczęściej przeszukiwane
Kina w Warszawie
Opera w Warszawie
Teatry w Warszawie