zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plFilmAktualności › 'Złodziej' w Multikinie /konkurs/

'Złodziej' w Multikinie /konkurs/

Złodziej
 

Multikino i British Council, w ramach cyklu "Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie", zapraszają 12 stycznia 2017 o godzinie 19:00 na retransmisję sztuki "Złodziej" ("The Entertainer") z Teatru Garrick w Londynie. Sztukę Johna Osborne’a wyprodukowała firma Kenneth Branagh Theatre Company. Za reżyserię odpowiada Rob Ashford, a w rolach głównych widzowie zobaczą Kennetha Branagh oraz Gawna Graingera.

Współczesny klasyk Johna Osborne'a osadzony jest w realiach powojennej Wielkiej Brytanii, gdzie obskurny czar niedzisiejszych music-halli odkrywa powszechność masek noszonych publicznie i cierpień przeżywanych prywatnie.

Kenneth Branagh występuje w roli Archiego Rice'a, a Gawn Grainger jako Billy Rice, podczas gdy reżyserem finałowego przedstawienia całego sezonu sztuk w Garrick Theatre jest Rob Ashford. Dystrybutorem transmisji i retransmisji sztuk wystawianych przez The Kenneth Branagh Theatre Company jest Pannonia Entertainment.

12 stycznia 2017 w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w jedynych retransmisjach spektaklu. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Czas trwania: TBC (w tym jedna przerwa 15-20 min.).

Przedstawienie zarejestrowano w Teatrze Garrick w Londynie z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Spektakl zobaczymy 12 stycznia 2017 o godzinie 19:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina: Katowice, Gdynia, Warszawa Ursynów. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać maila na adres: konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS ZŁODZIEJ i nazwę preferowanego kina, a w treści - podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12.01 do godz. 10:00.

Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  • Co prawda retransmisje na szklanym ekranie to nie to samo, co siedzieć na widowni teatru, jednak w przypadku takich sztuk to często jedyna szansa na zapoznanie się z nią. "Złodziej" zapowiada się bardzo ciekawie, chętnie powalczę o wejściówki.

  • Bardzo lubię sieć Multikino za tego typu akcje. Niestety dla wielu z nas to prawdopodobnie jedyna okazja do obejrzenia spektakli/musicali i im podobnych. Niewielkim kosztem możemy się przenieść do najlepszych teatrów oraz oper na świecie. Warto wziąć udział w konkursie.

  • Nazwisko Kennetha Branagha stanowi dla calkiem sporej grupy teatromanow wystarczajaca rekomendacje.Dlatego nie dziwi mnie,ze Multikino i British Council zdecydowaly sie na takie przedsiewziecie. Chetnych nie powinno brakowac.

  • Szkoda,ze tym razem nie bylo zaproszen do mojego miasta.Gdyby bylo inaczej,to chetnie powalczylabym o mozliwosc bezplatnego zobaczenia kolejnego spektaklu w ramach "Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie"

Reklama
Ostatnio dodane artykuły
Odkurz domowe archiwum za darmo! ESEJE 2.0 / Artykuły
Czy w twoich szufladach kryją się stare, ale wyjątkowe zdjęcia? Warszawska Fundacji Archeologia Fotografii pomoże przywrócić je do życia!
Galeria Rusz rusza w Polskę! Niezwykła wystawa w przestrzeni publicznej /zdjęcia/
Wystawa prac Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego na wielkoformatowych nośnikach przy głównych drogach kraju!
Klasyka Żywa: 'Ślub' Anny Augustynowicz najlepszą polską inscenizacją klasyki
Aż 7 wyróżnień dla wspólnej produkcji teatrów ze Szczecina i Opola. Inscenizacja Gombrowicza rozbiła bank nagród 2. edycji prestiżowego...
Adrian Bednarek: Zbrodnia w popkulturze od zawsze ma się dobrze /wywiad/ III Konwencja Muzyki Polskiej: zgłoszenia do 7 maja
Tagi