zobacz listę gratisów jakie mamy do rozdania logowanierejestracja

Kulturaonline.pl - kulturalny rozkład jazdy

Zgłoś wydarzenie kulturalne Panel logowania dla instytucji kulturalnych
KulturaOnline.plMuzykaAktualności › 'Żywa lekcja muzyki' dla najmłodszych

'Żywa lekcja muzyki' dla najmłodszych

 fot. materiały prasowe

Mazowiecki Teatr Muzyczny ma przyjemność zaprosić wszystkich młodych miłośników muzyki, na  koncert „Żywa lekcja muzyki”, przygotowany przez zespół MEEOW. Wydarzenie będzie miało  miejsce w najbliższą sobotę, 25 marca na deskach Bielańskiej Sceny Kameralnej.

Koncert formacji MEEOW to doskonały sposób na spędzenie sobotniego popołudnia, obcując z  fascynującą muzyką, przygotowaną przez wybitnych artystów. Oprócz samego występu, najmłodsi  melomani będą mieli również okazję uczestniczyć w warsztatach muzycznych, które zapewnią im nie  tylko doskonałą rozrywkę, ale pozwolą poszerzyć wiedzę muzyczną. Zajęcia w dużym stopniu  angażują dzieci do wspólnej zabawy z wykorzystaniem instrumentów muzycznych, co wpływa na  niespotykane wrażenia, wywołane wśród milusińskich. 

MEEOW to zespół pochodzący z Krakowa, który przejawia ogromne zamiłowanie do muzyki  eksperymentalnej i rzadko spotykanej, co jest swego rodzaju ewenementem, wśród współczesnych  muzyków. Wykorzystanie oryginalnych rozwiązań, pozwala krakowskiej formacji wyróżnić się z tłumu  i porwać słuchaczy w niezwykłą i pełną wrażeń, podróż muzyczną. 

„Żywa lekcja muzyki” to idealny koncert dla osób, które cenią sobie nieszablonowe podejście do  muzyki i chcą tym zamiłowanie zarazić swoje pociechy. W sobotnie popołudnie beatbox i cajun  zastąpią perkusję, a dodatkowe wykorzystanie klawiszy, elektronicznych wstawek i talentu dwóch  wokalistów zapewni niespotykane wrażenia muzyczne. 

Koncert odbędzie się 25 marca, o godzinie 12:00 w Bielańskiej Scenie Kameralnej w Warszawie.

 fot. materiały prasowe
Napisz artykuł
Artykuły powiązane
Komentarze
  Reklama
  Ostatnio dodane artykuły
  KFF - "Beksińscy. Album wideofoniczny": Z kamerą im do twarzy /recenzja filmu/ Film / Recenzje
  Zapomnijcie na chwilę o "Ostatniej rodzinie". Dokument Marcina Borchardta to wszystko, co o Beksińskich chcielibyście i nie chcielibyście...
  Sting wystąpi w Krakowie!
  12 października Sting wystąpi w TAURON Arena Kraków. Sprzedaż biletów rusza 2 czerwca. Znamy ceny.
  Big Book Festival już za miesiąc. Usiądź przy Okrągłym Stole i obejrzyj mecz o bibliotekę
  Opuszczony kompleks szkół w centrum Warszawy jako czytelnicza akademia. Jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się festiwali...
  Włosy The Beatles zlicytowane! Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów przenosi się do Katowic
  Tagi